Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szóltatok már szemetelőre?

Szóltatok már szemetelőre?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2012. febr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

tök jó kérdés,

én már szóltam

2012. febr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is, de az a fura,hogy rosszul éreztem maga utána..
2012. febr. 22. 08:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de a három éves kisfiam JÓ HANGOSAN elkiáltotta magát, hogy "Anyu, nézd csak, az a néni nagyon buta, mert szétdobálja a szemetet, nem tudja, hogy a szemetesbe kell tenni?"
2012. febr. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én is szoltam,

mikor eldobta a papírzsepít :

- Jaj,néni,bocs,hogy szólok,de eltetszett veszíteni valamit !

2012. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert valahogy úgy érzem nekem kellemetlen.
2012. febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%

én rám már szolt valaki...

eldobtam egy uveget meg valami papírt és beszolt hogy szegyem fel.há mondom nem szedem majdfelszedi az iletékes

2012. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Gratulálok hozzá.. Tudod a közterület azt jelenti,hogy a közé, nem azt,hogy a tied. Vagyis neked nincs jogod hozzá,hogy ott szemetelj,ha a közösség ezt elítéli. Az illetékest ,meg az én adómból fizetik, szóval részben miattad kell annyit fizetnem.

Nem tiszteled se a másik embert,se a környezetet, remélem még visszaüt rád.

2012. febr. 22. 10:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem szóltam még senkire, mert még nem láttam olyat (egy kivételtől eltekintve), hogy valaki a jelenlétemben dobott volna el valamit. Különben legtöbbször a fiatal neveletlen kölykökre és a kultúrálatlan emberekre jellemző a szemetelés, lásd a 7-es hozzászólót.


Egy eset volt, hogy amikor szemtanúja voltam, de ekkor intézkedtem. Van a szomszédunkban egy presszó, előtte szoktak parkolni autóval a vendégek. Egyik alkalommal éppen kint söpörtem egy fűnyírás után a járdát, és megállt előttünk egy bmw-vel érkező roppant szimpatikus úriember (mivel a presszó előtt már nem volt hely). Ezzel nem is lett volna semmi baj, de miközben a sofőr bement venni valamit a presszóba, az autóban maradt egy szintén roppant szimpatikus hölgy mögötte egy olyan 20 év körüli srác.

A nő egyszer csak kinyitotta az ajtót és oda ürítette a hamutartója tartalmát. Nagyon picit ledöbbentem, de nem a szemeteléstől, hanem a pofátlanságtól. Aztán fogtam magam odavittem a lapátot és a söprűt és összesöpörtem (közben csodálkozva néztek). Kinyitottam az ajtót az anyósülés felől és szépen beöntöttem a szemeteslapát tartalmát.

Természetesen volt belőle anyázás, meg keménykedés, meg elvágom a torkodat, stb. Én meg mintha semmi sem történt volna, halál nyugisan bementem a házba. Egy ideig még hőbörögtek, de mivel nem volt kinek elmentek.

2012. febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem mert én is mindig szemetelek. Van hogy még a kuka mellett is a földre dobom a zsepit:D
2012. ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!