Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti szóltatok volna? (bővebben...

Ti szóltatok volna? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam 5, kapott. Ellenőriztük, és mikor már mindent átbeszéltük, akkor felállt odament a tanárhoz, és ezt mondta: "Elnézést tanár úr itt hibáztam, és nem vette észre, és így csak négyest érdemlek." Szerintem meghülyült. Mikor megkérdeztem, hogy miért szólt csak ennyit mondott: "Így sokkal jobban érzem tőle magamat." Miért szólt a tanárnak? Nem lett volna neki jobb az 5, ?
2012. jan. 19. 21:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ugy hivjak hogy lelkiismeret nagyon tisztesseges osztalytarsad van ami a mai vilagban nagyon ritka
2012. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak még becsületes emberek is. Ő közéjük tartozik.
2012. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Ha szerintetek ez gáz, akkor ti vagytok meghülyülve, jó hogy van még embereknek lelkiismeretük, ezt hívják fair playnek!
2012. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Az tény hogy ez egy nagyon becsületes dolog volt tőle, meg így tényleg jobb a közérzete meg minden. De szerintem a tanár ha lett volna olyan rendes akkor 5 alát adott volna, de szerintem a naplóban meghagyta azt az 5 ös főleg hogy ilyen becsületes volt meg minden, és ez lehet hogy az év végi osztályzásnál is lehet egy nagy hangsúly. Szóval nem csinált nagy hülyeséget, de mégis hagyhatta volna, ő tudja ő dolga.
2012. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mennyit számít, de ő 14 én meg 15.
2012. jan. 19. 21:26
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy van a suliban, ha a tanár nem veszi észre, és utólag szólsz, akkor marad a jegy. Általánosban volt, hogy szóltam, akkor át is lett írva 4-esre. Nem volt baj. Szerintem ennek kéne a természetesnek lennie.

16/l

2012. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mi gimnáziumba járunk.
2012. jan. 19. 21:42
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj, hogy az ilyen lelkiismeretes emberekből senkik lesznek, mert elnyomják őket a többiek akik nem akadnak fenn ilyeneken.
2012. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Tehát akkor mondjam meg neki, hogy változtasson a becsület érzetén?
2012. jan. 19. 21:49
 10/23 anonim ***** válasza:
98%

Azért szólt, mert van lelkiismerete. És mert becsületes.

De pl. volt az osztályomban egy ugyanilyen eset, hogy a gyerek 4-est kapott, aztán észrevette, hogy a tanár elszámolt a pontokat. Szólt, és a tanár ezt nagyon értékelte, és 4-est adott neki.

2012. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!