Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti szóltatok volna? (bővebben...

Ti szóltatok volna? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam 5, kapott. Ellenőriztük, és mikor már mindent átbeszéltük, akkor felállt odament a tanárhoz, és ezt mondta: "Elnézést tanár úr itt hibáztam, és nem vette észre, és így csak négyest érdemlek." Szerintem meghülyült. Mikor megkérdeztem, hogy miért szólt csak ennyit mondott: "Így sokkal jobban érzem tőle magamat." Miért szólt a tanárnak? Nem lett volna neki jobb az 5, ?
2012. jan. 19. 21:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem feltétlen szóltam volna. Ettől nem lennék szerintem egy b¸nkó,szívtelen,becsületlen ember. Nekem is volt már ilyen többszőr is,volt,hogy szóltam,volt,hogy nem.


Mikor szóltam akkor megszívtam,mikor nem akkor jól jártam. Az élet is ilyen. Ettől nem érzem magam rosszabb embernek,hogy egyszer nem szóltam.

2012. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
62%

azért nem kell túldramatizálni,hogy jajj,milyen becsületes,mert szólt.

nem mondom,hogy hülye,mert végülis igaz,ha nem szólt volna,akkor meg az lenne a baj :D de szerintem én simán nem szóltam volna,így is javitani akarok,még örülnék is így 1-2 véletlen 5-ösnek :P


13l

2012. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
egyszer velem is előfordult ez. volt egy 30 pontos témazáró, amin én 26 pontot értem el. ugye, ez 90% alatt van, tehát négyes. de a tanárnő ötöst írt rá. mivel abból a tantárgyból eléggé gyenge voltam, tanárnőm kicsit pikkelt rám, hogy ez ilyen jó lett. szóltam, majd rámförmedt, hogy mit akarok, hatost? és mondtam, hogy elszámolta, mert ez négyes. a dogámon átírta, de a naplóba ötös került. így lettem abból a tantárgyból év végén négyes. majd a tanárnő nyugdíjba ment.
2012. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!