Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szóltál már rá szemetelőre?...

Szóltál már rá szemetelőre? Ha igen, hogy reagált? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szóltam. Lenézően nézett rám, közben rágta a pofájában a rágógumit...


Kábé azt gondolta magában, hogy ki vagyok én, mit akarok vele, hagyjam már békén! :)

2010. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Oh, az én esetemben elég kínosan érezte magát, elment a szemétért, de nem dobta ki. Gondolom eldobta messzebb, mert az a 2 m nehezére esett volna a kukához. A többi esetben előfordult, hogy visszareagált elég bunkón és ott hagyott, vagy elnézést kért, de így sem vette fel. Változó(=
2010. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még nem szóltam. Esetleg mérgesen néztem az illetőre. Engem az olyanok jobban zavarnak, akik eldobálják a csikket - a dohányosok nagyrésze ezt csinálja ...
2010. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Én felvettem a papírt, amit eldobott, és cinikusan közöltem vele, hogy máskor legyen olyan kedves és a szemetesbe dobja! A kretéén!!!
2010. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
23:31 - A csikkdobálók is szemetelők.
2010. jan. 6. 23:37
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

Nem őszintén szólva leszarom hogy szemetel vagy nem

21/f

2010. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Otthon:)
2010. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Én csak azt nem értettem soha h hova rakjam a csikket akkor ha nincs kuka a közelben? :D Oltsam el a földön az út közepén aztán cipeljem magammal egy kukáig?! :D
2010. jan. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, ha valakit jobban zavar egy csikk, mint egy bazinagy papírgalacsin. Ízlések és pofonok. Én mondjuk rendszeresen rászólok a szemetelőkre. Ha észreveszem, hogy eldobnak valamit, fölveszem szépen, visszavisszem, a kezébe adom és közlöm: "Ne haragudjon, ezt elejtette, bizonyára véletlenül." Ha elég hangosan mondom, sokan felkapják a fejüket is ráadásképp.


Eddig még mindenki erős zavarral reagált, olyan is volt aki zsebre tette a szép zakója zsebébe a gyrosos, zsírtól és szósztól csöpögő papírt :D!

2010. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

00:13 Ezzel én is gondban voltam :D, aztán kaptam ajándékba zsebhamuzót :D...

Mondjuk azért tény, hogy egy cigicsikket nehezebben tárolsz a köv. kukáig mint egy szórólapot, reklámújságot, csomagolópapírt...ez utóbbiak többsége nem olyan büdös..

2010. jan. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!