Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szóltál már rá szemetelőre?...

Szóltál már rá szemetelőre? Ha igen, hogy reagált? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 23:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
én volt már, hogy nem találtam kukát és beraktam a csikket a zsebembe....hát a villamoson elég érdekesen néztek rám, mert benne felejtettem :D bedig az üres dobozba tettem, de azon keresztül is bűzlött...azóta ha nincs kuka a közelben(márpedig van ilyen hely, nagyon sok, főleg kisvárosokban és kis utcákban), inkább eldobom, bármily csúnya dolog
2010. jan. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
08:14 - Én örülnék neki, ha meglátnám, hogy valaki nem eldobja, hanem elpakolja, akár a dobozába, és inkább azok érdemelnének jó nagy leb...ást, akik csúnyán néztek rád azért, mert nem eldobtad, hanem eltetted, még ilyet...
2010. jan. 7. 09:00
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A csikktől valóban nehéz lehet megszabadulni, de ez nem kifogás. A környezet nem veszi figyelembe, hogy messze volt a kuka. Ha valakinek ez akkora gondot okoz, akkor vigyen magával valami zacsit, amiben ideiglenesen tárolhatja. De ezt úgysem fogja betartani senki, mert eldobni könnyebb... az meg már más dolog, ha körbenéztek kicsit az utcán, mennyire gusztustalan már.
2010. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ha egy doboz cigi és az öngyújtó elfér nála akkor egy apró zárható hamutartó se legyen már kihívás. Persze hogy büdös, nem kell szívni! A ruha ugyanolyan büdös, még sem veszed le.


A szemetelőknél egyértelműen udvariasan kell fellépni.


Be szokott jönni ez az elnézést, elvesztette. Ekkor általában zavartan tényleg elteszik (majd a foguk között anyáznak) Segít ha sokan állnak körülötte mert erre már oda figyel mindenki és ott mások szeme láttára kellene eldobni. A szemetelés tipikusan igénytelenség. Hányszor látni hogy a kartávolságban lévő kuka mellé dobják földre a szemetet. Az 1 méter távolság már leküzdhetetlen.

Sajnos csak így fog változni a világ ha dolgoznak rajta. Ha már a szülő/pedagógus nem tette meg.

2012. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!