Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan, hogy szájszaga volt egy lánynak, de nem szóltál, nehogy megsértsd?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a torkom,már vagy 3 napja(kánikulába,csak én lehetek ilyen szerencsétlen).Mosok rendszeresen fogat,de rossz lenne ha emiatt kellemetlen lenne a lehelletem és a párom nem szólna róla.

Nem mintha lenne erre utaló jel de...jó lenne ha tudnám ellenőrizni:D Nektek volt már ilyen?Szóltatok vagy inkább nem?

Légyszi ne írjatok hülyeségeket.


2011. aug. 26. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha megvan a bizalom akkor szólna :) ha megvan és nemszól akkor meg ne aggódj :D meg meglehet érteni:) ilyen mindenkivel előfordul. nekem pl a fogam jött ki amitől rossz volt a szám íze de ő semmi furát nem érzett szóval nyugii lehet te is ilyen helyzetben vagy:)
2011. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan lány vagyok, de nem egy ilyen helyzetet tapasztaltam. Szólni elég kellemetlen. Szerintem tarts magadnál egy mentolos szájsprayt, és időnként fújj egyet a szádba:D 1-2 óránként, amikor eszedbe jut, és moss persze fogat is :D
2011. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

persze ,mosok rendszeresen,de azért sosem lehet tudni.

Meg volt már pár ismerősöm akiknek nem volt kellemes néhanap és nem szivesen szóltam volna nekik,mert biztos kellemetlen lenne számukra..meg nekem is ciki,hogy

"bocs,de üdös a szád:)" rágót már szereztem be,de attól mindíg éhes leszek:D szájvizet meg eszek holnap:)Köszi!

2011. aug. 26. 22:35
 4/7 A kérdező kommentje:
veszek*:D
2011. aug. 26. 22:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a moderátoroknak!:D A többieknek pedig a válaszokat!
2011. aug. 26. 22:43
 6/7 anonim ***** válasza:
rágó. diszkrétebb :D
2011. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen még nem volt, de biztos, hogy szólnék. Ha rohad a pofája az elég nagyfokú igénytelenségre vall.
2011. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!