Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem zavar a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar a párotok "szájszaga"?

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt barátom, de annyira "undorítónak" tartom ha valakinek kellemetlen a lehelete. És mi van akkor ha csókolóztok?
2011. aug. 17. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
a párom szokott fogatmosni, így szájszaga csak a reggeli együttébredéseknél van, azt pedig ki lehet bírni, mert olyankor a te leheleted is büdös.
2011. aug. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Reggelente van és kész.
2011. aug. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi számit szályszagnak? Kinek mi a kellemetlen? Ha elmegy a fogkrém mentolos illata akko előjön egy másik ,,illat" ami van akinek erősebb...gyengébb de mindenki magának dönti el h az neki kellemetlen vagy inkább egy jellegzetes finom illat
2011. aug. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Á értem.

Hát én nagyon "fogmániás" vagyok. Fogszabályzóm van, s ezáltal naponta 3x szoktam fogat mosni. Reggeli, ebéd, és vacsora után még mielőtt lefekszem. + szájvizet is használok. De mondjuk ez nem teljesen tartozik ide.

2011. aug. 17. 09:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Kezdj vegetáriánussal, aki nem dohányzik. :) Mivel a szájszag legtöbbször a gyomorból ered, illetve az elfogyasztott ételek függvényében változik...

Engem mindig zavart a reggeli szájszag, aztán lett egy vega nemdohányzó pasim (én is ugyanilyen vagyok nőben) és igen élvezetes, hogy reggel is felhőtlenül csókolózhatunk ébredés után... :)

2011. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy egészséges a partner (fog és gyomor), innentől fogva ha te bármit undorítónak találsz rajta, akkor nem a megfelelő pasival vagy.

Reggel senki nem fogkrémszagúan ébred, és senki nem virágillatút ürít. Ezek normális dolgok, a nem normális az, ha valaki ezt nem veszi tudomásul.

Én el tudom magam fogadni reggel álmosan és nem annyira illatosan, és csókolózni is szoktam, sőt, mást is, egyikőnket sem zavar.

De vajon te mennyire vagy kibékülve magaddal? Szerintem pont arról van szó, hogy TE nem mersz megjelenni senki előtt, amíg nem vagy "tökéletes".

---

Az ápolatlan, büdös, szájszagú embereket én is nehezen tolerálom. De az más.

2011. aug. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

*szályszag


No comment.

2011. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
reggelente mindenkinek kellemetlen a szájszaga. máskor meg gondozni kell. fogápolás rendszeresen és orbit.
2011. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!