Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, mit szóltatok amikor...

Anyukák, mit szóltatok amikor eljegyezték a " kislányotokat"?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Örültem neki, persze akkor nem ha mondjuk 16 éves lett volna, de főleg hogy a fiúval már 5 éve együtt volt, ismertem is,nagyon jól kijöttünk/kijövünk. jó tudni, hogy saját életet tud kezdeni,de persze előjönnek az emlékek, nem könnyű 20 év együttlevés után "hirtelen" elengedni, de hát ez az élet rendje, ezért neveltem/neveltük, hogy önálló legyen :)
2012. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem én fizetem az esküvőtöket!"-Az Apa.:D

De nagyon örültünk mindketten, 24 éves volt a lányom akkor, és már 16 éves koruk óta együtt voltak. Vannak is:)

2012. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Az nem érdekel, hogy az apukák mit éreztek, amikor a fiúk eljegyeztek egy lányt?:( xd
2012. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%

ugyan nem vagyok anyuka, és még barátom sincs, de remélem nem baj hogy írok :P


hétvégén az egyik osztálytársamat 16 évesen 7 hónap után eljegyezte a barátja, ma meg mesélte, hogy amikor elmondták a fiú szüleinek kinevették őket

a lány anyukája még nem tudja, de el tudom képzelni mit fog szólni, mert egyedül nevelte tizenpár évig, ő az egyetlen gyereke meg amúgy is nagyon tiszteletlen vele


én nem csodálkozom hogy kinevették a szülei .... szerintem is hülyeség és meggondolatlanság


16/L

2012. febr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát igazság szerint az én szüleim elváltak,így az apukák reakciója eszembe sem jutott :) Félreértés ne essék..neki is elmondtuk,de nem igazán adok a véleményére. Ha érdekelné mi van velem,nem ment volna el.


A 16 éves lány anyukája kíváncsi vagyok mit reagál majd a nagy hírre..:)

2012. febr. 21. 14:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem függ össze az apukádnál a kettő amit írtál, az enyém sem volt mellettem,de azért mert anyukámmal már nem volt dolguk egymással én ugyanúgy érdekeltem, hiszen rendszeresen láttuk egymást, nem mind1,hogy egy apa úgy megy el hogy utána nem is akar látni vagy úgy hogy utána ugyanúgy beszéltek. elmennie meg mindenképp muszály,nem élhetnek úgy egymással, hogy nem működik a dolog :)
2012. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16 évesen más reakció nem is nagyon várható a nevetésen kívül...:-S


Anyukámék meglepődtek mikor a nővéremet eljegyezték, nem tudtak felhőtlenül örvendeni és ezt érezte a nővérem is.

Engem idén jegyeznek el, vagy jövőre, remélem nagyobb lesz az öröm :)

Én viszont pont arra vagyok kíváncsi mit szólnak majd a párom szülei, főként az "após" akit annyira szeretek:D


22-L

2012. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én anyám örült, rögtön azt kérdezte, hogy akkor ugye el is költözök otthonról??? Örült, hogy le van tudva rólam a gond, végre nem kell kerülgetnie otthon. Nem mondta ki, de éreztem. Sosem volt vele jó kapcsolatom, és soha de soha nem állt ki mellettem. Öcsémet hónapokig siratta, amikor bejelentette, hogy a barátnőjével összeköltöznek.
2012. febr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!