Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Budapesten hol fog kialakulni...

Budapesten hol fog kialakulni a gay village?

Figyelt kérdés

A világ legtöbb nagyvárosában kialakultak olyan kerületek, ahol nagyon sok meleg él (de nem kizárólag melegek). Ezek a városrészek a leglecsúszottabb negyedekből váltak a legmenőbb helyekké sok szórakozóhellyel, kávézóval és független boltokkal. Ezeket a helyeket természetesen rengeteg hetero is látogatja, hiszen általában itt vannak a legmenőbb bulik. Ilyen helyek pl. a Soho Londonban, Schöneberg Berlinben, az Eixample Barcelonában vagy a Bairro Alto Lisszabonban.

Szerintetek hol lesz ilyen Budapesten? (mert egy idő után biztos lesz, ha akarjuk, ha nem, Budapest meglepően európai hely)


2011. aug. 25. 16:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:

ne haragudj, de nevetséges, amit írsz. velem már volt hetero fiú haverom meleg buliban, mert kíváncsi volt, hogy milyen. nem csábult el...

Egyébként nem tudom, hol laksz, utolsó, de Pest belső kerületei tele vannak melegekkel, ennyi erővel a Deákon vagy a Hősök terén is "elcsábulhatnának" a fiatalok.

2012. jan. 10. 14:29
 52/66 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy "elcsábul" valaki. Ha egyszer nőre áll fel a fütykös, akkor meg se fog mozdulni egy férfire, hacsak nincs az illetőben amúgyis hajlam. Az ilyen kijelentések is azt bizonyítják, hogy a homofóbok nagy százaléka látens homoszexuális, különben nem félnének ennyire az "elcsábítástól".
2012. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban a hormonok összevissza müködnek, sok fiú -márcsak a "divat" miatt is- , meg kiváncsiságból engedhet az ösztönzésnek...
2012. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:

ÓÓ még "elcsábulnak" , nem semmi....

Én meleg vagyok, de az utcákon folyamatosan heterókat látok, hogy egy férfi és nő kézenfogva sétál, filmekben látok férfit nővel csókolózni. Akkor én miért nem "csábulok el" és miért nem leszek heteró? :)

2012. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:

"Akkor én miért nem "csábulok el" és miért nem leszek heteró? :)"


A kérdés nem az, miért nem leszel hetero, hanem MIÈRT LETTÈL meleg??

2012. jan. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
Én nem "lettem" meleg te IQ bajnok, hanem mindig is az voltam, ennyi. Sajnos Magyarország pont az ilyenek miatt tart itt ahol tart...
2012. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:

A sértésedre nem akarok reagálni...


Senki nem születik melegnek, hanem "lesz".

Ez egy bizonyított dolog , tehát lehet a melegségen változtatni is.


Ha visszaolvasol, közöltem a gyógymódját is, ha egyszer érdekelne. (Platinum C30).


Szívesen segítenék is benne, ha akarnád...


Minden jót!!

2012. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:
42%, szánalmas, amiről beszélsz. És mégis honnan veszed, hogy azzal a dologgal "ki lehet gyógyítani" a melegeket? Te ilyen melegdoktor vagy?:D
2012. jan. 12. 14:16
 59/66 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


Nem én vagyok a "melegdoktor", ha valaki, akkor az Isten.

(Mindíg Isten gyógyít, mindegy, hogy ki által.)


De igen, ezzel a dologgal, amit írtam, ki lehet gyógyítani, a kérdés csak az, akarod-e?

2012. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:
Figyelj, az ember hisz bizonyos dolgokban, amik nem biztos, hogy igazak. Te abban, hogy a melegeket "meg lehet gyógyítani", én meg abban hiszek, hogy nincs Isten.
2012. jan. 12. 19:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!