Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Budapesten hol fog kialakulni...

Budapesten hol fog kialakulni a gay village?

Figyelt kérdés

A világ legtöbb nagyvárosában kialakultak olyan kerületek, ahol nagyon sok meleg él (de nem kizárólag melegek). Ezek a városrészek a leglecsúszottabb negyedekből váltak a legmenőbb helyekké sok szórakozóhellyel, kávézóval és független boltokkal. Ezeket a helyeket természetesen rengeteg hetero is látogatja, hiszen általában itt vannak a legmenőbb bulik. Ilyen helyek pl. a Soho Londonban, Schöneberg Berlinben, az Eixample Barcelonában vagy a Bairro Alto Lisszabonban.

Szerintetek hol lesz ilyen Budapesten? (mert egy idő után biztos lesz, ha akarjuk, ha nem, Budapest meglepően európai hely)


2011. aug. 25. 16:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:

"Mellesleg írhatok bármit, te úgyis annak fogsz látni, aminek akarsz. A helyedben eloszlatnám a fejem körül azt az óriási ködöt. "


Ezt inkább magadnak mondogasd. Igazad van, én írhatok bármit, mert 1 betűnyit sem akarsz és fogsz megérteni.


"Különben is értelmetlen lenne veled vitáznom olyan dolgokról, amelyeket le sem írtam, és amelyeket csak te képzelsz oda. "


Éppen te képzelsz be dolgokat. Én speciel a legkevésbé sem tartom bölcsnek magamat. Ezt te képzelted be. Meg te képzelted azt is oda, hogy az életkorommal kérkedek.


De tudod veled ellentétben miért nem vagyok bölcs? Mert én tudom, hogy nagyon sokat nem tudok, sőt a legtöbb dolgot nem tudom. Te viszont meg sem próbálod megérteni más véleményét, csak a csípőből lekezelés megy. Tehát te egy bölcs vagy, hiszen nagyon biztos vagy a dolgodban. Okos viszont sosem leszel, mert ahhoz éppen el kellene bizonytalanodnod és újra gondolnod a dolgokat újra és újra.

2011. okt. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
Sőt, azt is beképzeled, hogy nem értettem meg, amit írtál. Pedig jobban is értettem, mint hogy gondolnád. Éppen erre reagáltam, sajnálatos hogy te csak a saját hangodat hallod meg.
2011. okt. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:

Tényleg utolsó válaszom, mert már így is nagylelkű voltam veled.


Nem tűnt fel neked kedves, hogy én -egyesek szerint- elvetemült rasszista, antiszemita, homofób, náci még egy homoszexuálissal is közös nevezőre tudtam jutni? Nem érdekes, hogy csak pont veled nem? Előadod, hogy milyen gaz, eltorzult, szélsőséges, kirekesztő nézetek vallok, miközben erről szó sincs. És ezt te is látnád, ha elolvasnád a válaszaim és értelmeznéd őket.


,,csípőből lekezelés megy. " mondod te, miközben alapból így indítottál: ,,Te 19 eves kis pocs!"


Értsd meg drága, azért nem tárgyalok veled, mert egy tahó vagy, és ráadásul nem vagy képes felfogni azt, amit írok. Olyan dolgokba kötsz bele, amiket le sem írtam, és amiket csak te magyarázol bele a szövegembe. A politika meg külön vicc, hogy hogyan keverted ide. :D

Valljuk be, szellemileg nincs rendbe veled valami. Mindenesetre úgy gondolod, hogy primitív kötekedéssel és belemagyarázásokkal mégis okosnak tűnhetsz. Nyugodj meg, én sem tudok még sok mindent, de azért egy szint alá nem süllyedek. Ennek értelmében befejeztem.

2011. okt. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
40%
Bírom ezt, amikor valaki harmincszor fejez be valamit :D:D
2011. okt. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
40%

Amúgy másik 68%-os:

Hagyjad, felesleges neki magyarázni, majd megtanulja, hogy az élet nem fekete-fehér.

Vagy olyan lesz, mint az apja.

2011. okt. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:

18:59


"Még annyit szeretnék leírni, hogy hívő katolikus vagyok.."


Akkor biztosan tudod, mi Isten véleménye a homosexulaitásról... (Ha akarod kikeresem a Bibliában és megadom a helyet.)

Ez egy "halálos bün", mindenképpen gyónást igényel és a hom. praxis azonnali leállítását.

Ne haragudj, én is hivö katolikus vagyok, ezért - a Te érdekedben - ezt sajnos meg kellett írnom, ez, mint hívönek, kötelességem.


"... és terveim közt szerepel, hogy kimennék Erdélybe vagy Moldvába, és az ottani székely vagy csángó gyerekeknek tanítanám a magyar nyelvet (magyartanár vagyok), hogy ne románosodjanak el. Szóval ha már utódok nemzése által nem, hát ilyen módon legalább legyek hasznára a szeretett magyar nemzetemnek."


Ne haragudj, itt megint közbe kell vetnem valamit:

"szeretett nemzetednek" és föleg a rádbizott gyermekeknek akkor válsz a leginkább hasznára, ha felhagysz a homosexulaitással és -addig- nem mész gyerekek közelébe!

(Egész lényünk, kisugárzásunk, gesztusaink, pillantásaink akaratlanúl is hatnak, "átsugároznak" a gyerekekre! Ès magadat se vidd olyan helyzetbe, ahol elöbb-utóbb kisértésbe eshetsz!!)


A homosexualitás NEM (született) betegség és gyógyitható!

(Ezt M.o.-on azt hiszem nem tudják.)

Nem tudom hány "meleg" olvassa itt ezeket a sorokat, de mindenkinek, aki öszintén fel szeretne hagyni vele, felvonnám a figyelmét a következö homöopátikus gyógyítási lehetöségre.

Én Németországban élek és tudom, hogy ez az út járható és effektiv :


A homöopátikus szer neve: "Platinum C 30".

(Kb. 7-10 €-ba kerül, 10 gramm, évekig elég a tartalma.)

Havonta 1x 5 golyócskát kell bevenni belöle.

A kezelés mindenképpen hosszútávú. Addig kell folytatni, amíg a homo hajlamok el nem tünnek. (És a hetero hajlamok meg nem jönnek.) Gondolom 1-2 év is, vagy akár több is lehet, de ez biztos individuális.

Semmi mellékhatása a szernek nincs, söt!

Az egyetlen kellemetlen, hogy a babkávé megszünteti a homöopátikus szerek hatását (vagy legalábbis nagyon lecsökkenti), ezért le kell(ene) róla mondani. Pótkávét, mindenféle teákat lehet inni.


Sok sikert, gyógyulást kívánok!!


Mint hívönek mondom:

Kérlek járj mindenképpen rendszeresen gyónni (havonta) és ha teheted NAPONTA a misére. Ez mind véd! (A homosexualitás is sajnos démonikus eredetü, ill. befolyás alatt álló valami).

Ezzel a "meleg" praxissal nem lehet/szabad az Eucharistiát (áldozást) gyakorolnod, ami szintén nagy veszteség a számodra, hiszen a felszentelt ostya a legnagyobb erejü gyógyító szer, ami csak a Földön létezik...

Tehát gondold meg a dolgokat, beszéld meg egy pappal.

Nagyon jó lenne még, ha imádkoztatnál magadért (kolostorok, imakörök), mert az imának "hegyeket mozgató" ereje van! (Saját tapasztalat.)

2011. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
És a kérdésre válaszolva pedig: mindenképpen a VI. kerületben, a Nagymező utca környékén. :)
2012. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


legalább ne tennéd nyilvánossá!

2012. jan. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:

Szerintem is ott van a legnagyobb esélye:)

Utolsó, mit ne tenne nyilvánossá?

2012. jan. 10. 08:19
 50/66 anonim ***** válasza:

Hogy mit?

A helyet!

Hogy odamenjenek olyan fiatalok is, akik még nem melegek?!

Ez az (el)csábítás helye...

2012. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!