Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Budapesten hol fog kialakulni...

Budapesten hol fog kialakulni a gay village?

Figyelt kérdés

A világ legtöbb nagyvárosában kialakultak olyan kerületek, ahol nagyon sok meleg él (de nem kizárólag melegek). Ezek a városrészek a leglecsúszottabb negyedekből váltak a legmenőbb helyekké sok szórakozóhellyel, kávézóval és független boltokkal. Ezeket a helyeket természetesen rengeteg hetero is látogatja, hiszen általában itt vannak a legmenőbb bulik. Ilyen helyek pl. a Soho Londonban, Schöneberg Berlinben, az Eixample Barcelonában vagy a Bairro Alto Lisszabonban.

Szerintetek hol lesz ilyen Budapesten? (mert egy idő után biztos lesz, ha akarjuk, ha nem, Budapest meglepően európai hely)


2011. aug. 25. 16:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
86%
A Soho azért nem kimondottan gay hely, annak ellenére, hogy nagyon sok van arrafelé. Egyébként én a 6. és 7. kerület belső részeit tippelném, már most is a pesti bohémnegyed.
2011. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
43%

Azért inkább NE alakúljon ki BP-en egy gay-negyed...

Bohém-negyed igen, de normális emberekkel, ne betegekkel...

2011. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell ide semmiféle fertő. Tessék menni a libsi hülyeséggel nyugatra!
2011. aug. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
nem kell menni sehova, jön az ide magától:P egyébként az említett helyeket gyakorlatilag a melegek virágoztatták fel, miattuk emelkedtek meg az ingatlanárak és nyíltak újra a boltok.
2011. aug. 25. 18:17
 5/66 anonim ***** válasza:
62%
Hagyjál már az ilyen mesékkel. Ezeket szerintem te sem hiszed el. Olyan, mintha azt mondanád, hogy a bakoknak és a multiknak az a fő céljuk, hogy az embereket egy jobb élethez segítség. Buta libsi szöveg. Maximum a nemi betegségek száma emelkedett miattuk, nem pedig az ingatlanárak...
2011. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
bankoknak*
2011. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
48%
Egész Budapest az lesz, felvonulásokkal, és majd vasvillával megkergetik a homofóbokat:D Egyébként Magyarország és a magyar embereken még nincsenek azon a szinte,h elfogadják,h a melegeket. (Sztem nem is lesznek soha :)
2011. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:
gondolkozz: azok a melegek, akik vállalják a szexuális irányultságukat, általában tanultak. akik tanultak, általában jól keresnek. a melegeknek nem kell a gyerekekre költeni, így egy homoszexuális férfi (vagy nő) az egész keresetét magára költheti. és ahol van fizetőképes kereslet, ott megjelennek az üzletek is. ez nem kamu, az említett helyeken mind voltam és tényleg így működik ez a dolog.
2011. aug. 25. 18:33
 9/66 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy a vidék még nincs felkészülve, de én osztom a kérdező véleményét: Budapest fényévekkel közelebb van a nyugati gondolkodásmódhoz, mint a vidék. Hogy jó-e ez azt mindenki saját maga döntse el.
2011. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
62%

Èn Nyugaton élek és csak kivánni tudom Magyarországnak, hogy ne akarjon MINDENT átvenni, majmolni Nyugatról...


Vegye át a jót (!), de ne a sok mocskot, amiböl itt sajnos egyáltalán nincs kevés...

A német-angolszász népek hajlamosak a sexuális perverzitásokra (mindíg is ilyenek voltak), de ezt inkább hagyjuk meg -NEKIK!


Itt (N.o.) minimum havonta történik egy gyermekgyilkosság, sexuális okokból.

Azonkívül statisztikai felmérések szerint minden 3. kislánynak otthon az apja (vagy más közeli hozzátartozója által) kényszer-sexuális kapcsolata van...


A nagy szabadosság nem tesz jót senkinek, egy társadalomnak, országnak sem, "fertöhöz" vezet, mint egy elödöm itt -nagyon helyesen- írta.

Ès ahol ezek a dolgok egyszer gyökeret vernek utána már nagyon nehéz (majdhogynem lehetetlen) ellene valamit tenni, a dolgokat "visszacsinálni".


Virágoztassunk fel egy városnegyedet más eszközökkel, ne a bünnel! (Ez a végén mindíg visszaüt!)

2011. aug. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!