Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Manapság a tiniknél egy...

Manapság a tiniknél egy kapcsolat vagy barátság végét tényleg az jelzi, hogy letiltjuk a másikat MSN-ről?

Figyelt kérdés

Most komolyan! Tényleg ennyire szánalmasok a tizenévesek? Olyanokat hallok a húgomtól, hogy égnek áll a hajam! (Neki egyébként nincs MSN-je, nekem sincs, soha nem is volt!)

Nem képesek a másik szemébe mondani, hogy "Figyelj, nem bírom a képed/elegem van belőled/hagyjál békén!" vagy valami hasonló! Nincs bennük ennyi gerinc?!

Húgom múltkor megkérdezte egyik osztálytársát, hogy miért nem a legjobb barátnőjével lóg, mire a csaj: "Letiltott MSN-ről, azért!" Jééééézusom! Tiszta szégyen!


2010. nov. 2. 07:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

És hogy miért fontos ez nekem?

Nem fontos, de tudtommal ez az oldal arra való, hogy kérdéseket tegyünk fel. Nekem ez a kérdés jutott eszembe...

2010. nov. 2. 13:18
 12/14 anonim ***** válasza:
Jolvan, igazad van, csak kicsit felkaptam a vizet.:D
2010. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Óh, azok a boldog békeidők! Mikor a "majd hívlak" esetleg "majd kereslek" jelentette a párkapcsolatban a szakítást. A barátság végénél meg elhangzott a bűvös szó: mostantól nem vagy a barátom/barátnőm, és egy esetleges indoklás is elhangzott...

Ha így folytatjuk, akkor az emberek szaporodása olyan lesz, mint Stallonenak A pusztító c. filmjében. Aki látta érti, aki nem: virtuális szex, mert gusztustalan még a csók is, és mesterséges megtermékenyítés.

2010. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm aki letiltott MSN-ről( legalább is furcsa hogy már jóideje nem volt fent pedig szokott MSN-ezni) vagy másik MSN-je van, nem tudom.

Amikor találkozok vele akkor beszélünk pár szót de sose voltunk annyira jóba hogy eljárjunk egymáshoz.

2010. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!