Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult kapcsolat? . Sos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult kapcsolat? . Sos Valami komolyabb mint barátság, vagy csak ha nincs ló jó a szamár effektus?

Figyelt kérdés

A problémám a következő lenne: 1.kapcsolat.. Dávid19é és Emese 21 éves..nem éppen felhőtlen a kapcsolat a pasi miatt.

2.kapcsolat..Sándor28é és Éva 24 éves.. szintén gondok a kapcsolatban...a lány hibája..

Először csak barátság volt Emese és Sándor között és a párkapcsolatok gondjait beszélték meg...de mostanában ez a beszélgetés intim témává kezdett alakulni...egyik percben a gondokról beszélünk egymással de pár perc után, már egymást szeretgetnénk... vajon miért?


2011. máj. 21. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

és mi van Dáviddal és Emesével?


Sándor és Éva között biztos meg van a kémia.

2011. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

az 1. kapcsolatban a srác nem foglalkozik a lánnyal..szerelem helyett már inkább barátság van..nincs meg köztük az intimitás a szeretet..

A 2. kapcsiban meg a csaj kihasználja a pasit.. aki már ezt nem nézi jó szemmel...

2011. máj. 21. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:

mintha a Esmeralda puniellábol vetted volna....ez csak egy nincs ló jó a szamár is dolog amíg mindenki meg nem találja a magához illő embert!


De senkinek nem az senkisem, de ugyanakkor még is az! Mert most ti vagytok egymásnak de ha nem lennétek akkor jobb lenne, ha jobb lenne de nem biztos. Szóval ezért jobb 1 kapcsolat szétmenni 2 es szétmenni 1böl a 2. személy a 2-es 1-es személlyel és kiderülne h értelmetlen a kapcsolat!



ERGO! Mindenki keressen mást!

2011. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen én is ezt gondolom... Lehet nem kellene keveredni a 2 kapcsinak... de valahogy mégis vonz ez az egész... lehet csak azért mert amit előad.. hogy milyen ember. és ez nekem bejön... ááá nem tudom mi legyen..
2011. máj. 21. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Nő vagy! Fiatal vagy! Vonz a kaland és a kíváncsiság!


De ha a kíváncsiság hajt, akkor ne akarj senkivel se komoly kapcsolatot egyenlőre!

2011. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az 1 kapcsolat-- amiben most benne vagyok 3 éve tart..

A 2.kapcsolat-- 2 éve vannak együtt...

én nem vagyok olyan hogy csak szex és ennyi.. én komolyabbat szeretnék. de nem tudom hogy Sándor mit... :(

2011. máj. 21. 22:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Sándor-József-Benedek zsákban hozza a meleget.


egyébként nem tudhatjuk mi sem h a másiknak mi jár a fejében, ezt neked kéne megtudnod tőle!


Kertelés nélkül mindenre ami benned van kérdezz rá! Félsz tőle? Nem bízol benne?


Ha félsz tőlük vagy nem bízol bennük mert ezt nem mered velük megbeszélni akkor már rég halott az egész!

2011. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!