Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számotokra mi ér többet;egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mi ér többet;egy barátság vagy egy (aktuális) szerelmi kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 13:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

barátság kontra szerelmi kapcsolat egy nővel vagy fiú barátság kontra szerelmi kapcsolat egy nővel?

barátság kontra szerelmi kapcsolat egy fiúval vagy barátság egy nővel kontra szerelmi kapcsolat egy fiúval?


melyik mióta tart? melyik helyzet áll fenn?

2011. máj. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
csak általánosságban kérdezem:bármelyik nemre vonatkozóan:)
2011. máj. 20. 13:42
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

egy barátság mindig többet ér, ha igaz barátságról van szó, kölcsönös baráti érzelmekről.

viszont megsütheted a barátságot, ha egy lakatlan szigetre kéne valakit vigyél, aki vagy a barátod vagy a barátnőd lehet csak.

2011. máj. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem jönnék soha össze barátom exével. Minimális tisztelet.
2011. máj. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

Erre így nem lehet válaszolni. Szerintem sok függ attól, hogy milyen viszonyban vagy a barátoddal, és milyen a viszony a pároddal.

pl: Van olyan barátnőm, aki többet ér nekem, mint egy pár hónapja tartó kapcsolat, mert olyan mély a viszonyunk, viszont abban már nem vagyok biztos, hogy egy stabil hosszútávú kapcsolat esetén is őt helyezném előbbre.

Viszont van olyan barátnőm, akiért még egy három hetes kapcsolatot sem rúgnék fel, vagy nem szorítanék háttérbe. Nagyon sok mindentől függ ez:)

19/L

2011. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
barátság kontra szerelem..ha csak egyet lehetne melyiket választanátok?
2011. máj. 20. 13:51
 7/22 anonim ***** válasza:
49%
szerelem
2011. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
és szerelmi kapcsolat vagy testvér? (tudom hogy helyzettől is függ,csak kíváncsiság)
2011. máj. 20. 13:53
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Igen, ez is a viszonyoktól függ, de... Jelen pillanatban a testvéremmel való viszonyt alapul nézve számomra a testvér lenne a fontosabb. De perpillanat én a kis öcsikémet szeretem a legjobban a világon, szóval...:)

19/L

2011. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy szerelem nálam sohasem "aktuális", hanem valami irtónagy dolognak kell történnie ahhoz, hogy lehessen, és a szerelmem legyen egyben a legjobb barátom is, ergo szerelem.
2011. máj. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!