Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akarhat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat? Kapcsolat vs csak barátság?

Figyelt kérdés

Eddig mindig olyan pasikkal volt dolgom, akik már az első randin nyomultak, bókoltak stb. Kb. 2 hete ismerkedek egy sráccal, akivel találkozgatok, de nem is bókol meg semmi. Nem tudom, hogy kapcsolatot akar-e vagy csak mint barát úgy tekint rám.

Létezik, hogy mindig ennyit vár arra, hogy kialakuljon valami? Vagy tényleg nem akarhat többet?

Szerintetek? Kérlek, segítsetek!


21/L


2011. máj. 15. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból nem lehet eldönteni. Adj időt magatoknak, s meglátod majd, hogy mit akar.
2011. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 4-6 hónap ismeretség előtt nem csókolnék meg senkit. Lefeküdni kb egy év után, ha látom, hogy összeillünk lelkileg. Ritka állatfaj vagyok. Többség nem ilyen.
2011. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, elárulnád a korod?
2011. máj. 15. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!