Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Állandóan rajtam gúnyolódnak...

Állandóan rajtam gúnyolódnak a suliban. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Már elmúltam 18 és még a kis gólyák is hangosan megjegyzéseket tesznek rám és különböző gúnynevekkel illetnek a külsőm miatt. Nagyon irritáló. Nincsenek barátaim ezért nem nem szólhatok be egy sokfős társaságnak ezért kénytelen vagyok lenyelni és észrevettem hogy annyira agressziív vagyok hogy legszívesebben megvernék valakit, ami nem lenne túl bölcs dolog. Ti mit csináltnátok? Továbbra is elengednétek a fületek mellett ezzel mintegy zöldutat adva a szemétkedőknek? Ez már nem az óvoda. Nem rohanhatok a tanítónénihez, de így nem marad bennem semmi méltóság.
2010. szept. 27. 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez engem nagyon meglep, mert 170 centivel a magassagod fiukent is meg normalis tartomanyban van. Nekem van egy 160 cm-es fiu ismerosom, na neki mar nehezebb, de 170 cm-es fiu sok van. Az szinte atlag. Manapsag meg eleve az a divat, hogy a ferfi legyen sovany, ilyen emos dolog ez es sok lanynak tetszik eleve. Nem ertem, hogy ezen miert gunyolodnanak. Mit mondanak? Regen, mashol is csufoltak? Nem lehet, hogy masert csufolnak?
2010. szept. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném, h a magasságod lenne a baj, 170 cm teljesen átlagos.
2010. szept. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Egyszer volt olyan, hogy én voltam 19, és két barátomba beleállt egy ilyen hülyegyerek a klikkjével. Mondtam nekik, hogy a mi a f**z bajuk van, semmit nem tettek ellenük. Elmentek. Aztán visszahallottam, hogy "Ne feszüljön ide a malac (akkor voltam 176 centihez 90 kiló... XD), mert kap a pofájára!" Iiiigen?! Egyből odaálltam eléjük, és kérdőre vontam őket. Leordítottam a fejüket, meg villantottam egy szalonnázót. Utána leszálltak rólunk... XD De mentek az ofőhöz árulkodni, aki letudta annyival: "Hagyd már őket békén!" Szerencsé(nk)re jó volt nálunk a tanári gárda. :D Elég a bandavezért lefenyíteni - a zárkamenő nélkül már nem olyan bátrak...
2020. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!