Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Állandóan rajtam gúnyolódnak...

Állandóan rajtam gúnyolódnak a suliban. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Már elmúltam 18 és még a kis gólyák is hangosan megjegyzéseket tesznek rám és különböző gúnynevekkel illetnek a külsőm miatt. Nagyon irritáló. Nincsenek barátaim ezért nem nem szólhatok be egy sokfős társaságnak ezért kénytelen vagyok lenyelni és észrevettem hogy annyira agressziív vagyok hogy legszívesebben megvernék valakit, ami nem lenne túl bölcs dolog. Ti mit csináltnátok? Továbbra is elengednétek a fületek mellett ezzel mintegy zöldutat adva a szemétkedőknek? Ez már nem az óvoda. Nem rohanhatok a tanítónénihez, de így nem marad bennem semmi méltóság.
2010. szept. 27. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért gúnyolódnak rajtad? lehet Neked is változtatni kéne valamin...Mondjuk az a többi ember értelmi színvonalára utál, hogy 18 évesen is gúnyolódnak:/
2010. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szerintem csak azért mert látják hogy egyedül vagyok és kihasználják a helyzetet, mert régen is így néztem ki, csak akkor még voltak barátaim és nem voltam egyedül.

Elég alacsony vagyok (170cm) és sovány is. Kb 15 nek nézek ki, ami engem egyáltalán nem zavar, de mind tudják hogy milyen idős vagyok. Akkor is beszólnak ha bő cuccok vannak rajtam, meg akkor is ha szűk cuccok. Elég divatosan ötlözködöm, de ízléses keretek között. Vannak nálam sokkal merészebb emberek is. A legrosszabb amikor a lányok gúnyolódnak.

2010. szept. 27. 20:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Le se sz*rd...mar bocs, de ha 18 evesen is azon gunyolodnak hogy hogy nez ki valaki, akkor en meg siman gunyolodnek az ok igen-igen "magas" IQ-jan...
2010. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Engem azért mégis zavar. Mondjuk ezek gyakran még a tanárt is megpróbálják hülyére venni (ami nagyritkán sikerül).
2010. szept. 27. 20:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

20:29 vagyok

Elhiszem hogy zavar, de amint tullepsz azon hogy zavarnak a megjegyzeseik es teszel majd rajuk a magasbol, hidd el befejezik...tapasztalat;)

2010. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnáld le őket, amiért büszkék arra, hogy csak csoportosan mernek kikezdeni veled.
2010. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És kezdj el sportolni! Jó nagyot fog majd dobni az önbizalmadon, ha izmot szedsz fel:)
2010. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
51%
Alapjában véve az egész emberiség egy kalap sz*rt nem ér...Erkölcsileg 1 roh*dt nagy nulla mindegyik...(tisztelet annak az 1% kivételnek)..Manapság az számít társadalmilag elismert erénynek, ha valaki 1 alakoskodó kis roh*dék...Sokáig engem is nyomasztott ez az egész, sz*r volt, hogy rengeteg emberben kellett csalódnom, és roh*dtul egyedül éreztem magam...Engem is sokat b*sztattak anno, de mostanra már rájöttem, hogy nem érdemes ezen görcsölni...Amit csinálnak Veled, az kb. olyan, mint amikor a majmok közé bedobnak egy ismeretlen tárgyat, nem tudják mi az, megijednek tőle, megdobálják, megpiszkálják, félnek az ismeretlentől...Ők is kb. ezt csinálják Veled, nem ismernek, nem tudják milyen vagy, ezért nem megismerni próbálnak, hanem b*sztatnak Téged...Nem érdemes velük foglalkozni, ez már csak az ő lelki szegénységük, hogy ilyenek. Tudom milyen sz*r érzés, meg mennyire nehéz nem foglalkozni ezzel, de muszáj felülemelkedni ezen..Olvass könyveket a szünetekben, hallgass zenét, és magasról sz*ard le őket, ennél többet sajnos nem tudsz tenni...De ez az egész mindenki legyen ugyanolyan dolog is felülről irányított, mert sokkal könnyebb 1 összefolyt masszát irányítani, mint értelmes, gondolkodó lényeket...Örülj annak, hogy Te más vagy, és nem 1 agyatlan birka..
2010. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mond oda társaság vezér himjének ha ien nagy pofád akkor egyedül álj ide és ne legyél ien gyáva
2010. szept. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
amugy én nem hagynám az ok nélüli baszogatást rugd fejbe öket acél betétesel vagy vmi:D
2010. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!