Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok ti hogy és hol szellent...

Lányok ti hogy és hol szellentetek? Mert minket állandóan csesztettek érte.43/F

Figyelt kérdés
Szellentésről szól a kérdés és nem rettenetes fingásokról, amit néhány "férfi" versenyszerűen űz.
2011. jún. 25. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Kimegyünk a vécére, ott. Vagy otthon.

De amúgy meg odafigyelünk az étkezésre, így elkerülhető, hogy kelljen.

2011. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Hát ott, ahol nincs hozzá közönség :)

Otthon, mosdóban, meg egyéb helyeken, ahol nincs senki.

2011. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem aztán nem érdekel, párom előtt is elengedem magam, ő is elengedi magát, minket nem zavar, ha néhanapján kicsúszik egy puki. Szóval otthon, és náluk pukizok, idegenek, barátok, szülei előtt nem. (Ja, és mielőtt jön az, hogy nem fog nőnek tekinteni, meg undorító, nekünk nem az.)
2011. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"De amúgy meg odafigyelünk az étkezésre, így elkerülhető, hogy kelljen."


akkor mit eszel? Szinte bármitől lehet bélgáztermelődés?

2011. jún. 25. 09:46
 5/13 A kérdező kommentje:
És ha olyan helyen vagytok, hogy nem lehet kimenni, és már nem lehet tovább benttartani?
2011. jún. 25. 09:47
 6/13 A kérdező kommentje:

3.

Végre valaki, aki nem játsza az agyát.

2011. jún. 25. 09:49
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Harmadik vagyok.

Egy picit azért védeném azokat, akik nem pukkantanak akár a párjuk előtt sem, ha nem baj. :)

Sokan nem azért teszik, mert ezzel úri kisasszonyok, hanem mert valamiért tényleg tiszteletlenségnek, undorítónak érzik, talán ebben is nevelkedtek. Nálunk otthon nem volt tabu elengedni magunkat, pároméknál sem, hála, így nincs az, hogy egy jó sólet vagy bableves után meneküljünk 2 percenként WC-re.

Amúgy van bogyó, ami segít abban, hogy ne legyél tele bélgázzal, így ehetsz, ami belefér.

2011. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Sok a duma! Fingani köll és punktum! Hadd recsegjenek a farpofák, hadd lobogjon az a szoknya!
2011. jún. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Én férfi vagyok, és elképesztőnek találom, hogy egyesek nem tudják megérteni, hogy társaságban nem illik szellenteni. Basszus, senki nem kíváncsi rá! Ki az az épeszű, aki sz*rszagot akar a szobájába? És igenis helyes étrenddel meg lehet előzni, egyáltalán nem nehéz... nem szabad sokat enni, gyümölcs zöldség, kevesebb hús. Ennyi a titok. Akinek meg egyfolytában fingania kell, az valamit rosszul csinál, ezt bármelyik orvos/dietetikus/akárki elmondja. Nekem sosem kell... De a pofám leszakad, amikor hallom, hogy apám a másik szobában akkorát szellent, hogy még a szomszédok is hallják.


MAGÁNÜGY, EMBEREK!

2011. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Holland kemence :Befingasz a paplan alá, majd egy határozott mozdulattal alá dugod a hölgy fejét. :D
2011. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!