Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit teszel, ha a moziban...

Mit teszel, ha a moziban valaki állandóan rugdalja a széked film alatt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
hátrafordulok és megkérem, hogy ne rugdossa, ha ez nem válik be, akkor egy Bud Spencerest kap, ha férfi, ha gyerek akkor kisseggbeverést, ha nő, akkor pedig megcsókolom, ha csókolnivaló, ha nem, akkor beszólok neki erősebb hangnemben!
2011. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem, mer sosem tudom mi a jó reakció. általában csak hátrafodulok, csúnyán nézek, hogy hagyj abba. aztán ha nem válik be, akkor szólok is. de basszus ezen mindig megsértődnek és én leszek a surmó.
2011. jún. 5. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

egyszer, a mellettem ülő kis kukiszopó végig pofázott a haverjával a szinkronos film alatt. ha feliratos, akkor talán elnézőbb lettem volna.


a film végén elegánsan ráöntöttem a gatyájára a megmaradt fantámat.

elkezdett hőbörögni, de mivel lány vagyok, ezért gondolom kiálltak volna mellettem, ha megüt vagy hasonló. mondjuk gondolom másokat is bosszantott.

mondtam neki, hogy jobb lett volna, ha a film alatt csendben maradsz.

aztán eljöttem. ő meg ott pitsogott, h ez új gatyája. sorry, legalább tanult belőle :D

2011. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hátrafordulnék és megkérném normálisan,hogy ne rugdossa.ha nem fejezi be,akkor leordítanám a fejét mindenki szeme láttára.30/F
2011. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szépen megkérem. Nem hiszem hogy utána is csinálná.
2011. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!