Én lennék a pofátlan paraszt, aki miatt szégyenkezni kell?
A tegnap estét a barátnőmnél töltöttem egy panel lakótelepen, és este 20:50kor bekopogott a szomszédja felháborodva, hogy elfoglaltam a parkolóhelyét, és fennhangon követelte, hogy azonnal álljak el onnan. (rejtély, honnan tudja, hogy az én autóm). Egy 60év körüli férfiról van szó, én pedig 31 vagyok, és ismeretlenül kapásból letegezett. Ezután a következő párbeszéd történt szóról szóra:
-elnézést uram, nem tudtam, hogy az a parkolóhely az ön tulajdona, de azonnal elállok onnan.
-nem az én tulajdonom, de már 20éve itt élek, és mindenkinek megvan a megszoszkott parkolóhelye, ezt itt minden lakó tudja.
- AKKOR FOGD BE A POFÁD ÉS TAKARODJ! Hogy van pofád este 9kor ilyesmivel b@sztatni idegeneket, ha nem is a tiéd a hely?! -meg sem vártam, hogy válaszoljon, csak rázártam az ajtót. Odakint még motyogott valamit, de már nem hallottam tisztán, majd elment. Ezután a barátnőm kiakadt, hogy milyen tiszteletlen vagyok, és most szégyelli magát miattam a szomszédai előtt.
En azert nem beszeltem volna vele ilyen stilusban viszont nem alltam volna el onnan az autoval, csak azert mert o azt akarja. Ha az az o parkoloja akkor fizet erte es fel is van festve a rendszama, igy idegen nem all oda.
Viszont a parkolo nem az ove, igy max csak a te joindulatodtol fugg hogy elallsz e onnan.
En a helyedben inkabb mondtam volna hogy 1 perc es elallok, de persze racsuktam volna az ajtot es a kesobbi kopogtatast, csengetest figyelmen kivul hagytam volna.
Vagy pedig megmontam volna neki hogy nem allok el, mert nincs mashol hely, kibirja ezt az alkalmat hogy mashol parkol.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!