Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tulajdonképpen az alkalmazotti...

Tulajdonképpen az alkalmazotti lét a főnökkel való alázatos viselkedésről szól?

Figyelt kérdés

Olyan szolgaság feelingje van az egésznek? Amit mond azt mindig meg kell tenni stb?

Elképzelhetetlen, hogy az ember alkalmazott legyen és ne érezze magát egy kizsigerelet, nyomorult szolgának?


2020. márc. 2. 13:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Elmondok egy érdekes esetet.

Volt egy remek munkahelyem, jól is kerestem, a főnököm intelligens, jó humorú, barátságos ember volt, kedves volt a beosztottjaival, értette a dolgát, hogyan kell motiválni és igazságos is volt.

Többnyire!

Volt ugyanis egy undorító szokása, hogy a felgyűlt feszültséget valakire rá kellett neki zúdítania.

A másodvonalbeli jelentéktelenebb emberei közül kóstolgatással kiválasztott egy nyulabb dolgozót, mert nem elüldözni akarta ő az embert, hanem rongybabának, boxzsáknak használni, így aki önérzetesebb volt, azt békén hagyta, aztán eleinte csak finoman cikizni kezdte, majd egyre durvábban támadt rá, a végén már negyedórákat üvöltözött vele naponta, utána egészen megkönnyebbült, tréfálkozott, sziporkázott, elevenében volt.

Egy darabig tűrték a szerencsétlenek, aztán ki előbb, ki később, de kiléptek a cégtől.

Engem békén hagyott, mert egyrészt a munkám miatt védett voltam, nehezen tudtak volna pótolni, másrészt elég önérzetesen visszautasítottam a beszólását.

Na egyszer egy szánalmas, ijedt képű kis nyüzüge tűnt fel, mindjárt sejtettem, hogy esélyes a pozícióra és úgy is lett. Már az üvöltözésnél tartottak, amikor egy bulin összefutottam vele és nagyon panaszkodott, mert remek volt a fizetése, kellett neki a munka, de úgy érezte, hogy a főnök utálja és előre rettegett, hogy ki fogja rúgni, ám én megsajnáltam és felvilágosítottam, hogy ő lett az egész cégnél a legfontosabb ember a főnök számára, soha nem rúgná ki, ha hajlandó eltűrni a megalázásokat, akkor neki a legbiztosabb az állása, esetleg néha bátortalanul vissza is szólhat, hogy még jobban le lehessen dorongolni, csak tűrnie kell és fittyet hányni az egészre, mert ő az aktuális boxzsák, csak vágjon mindig olyan ijedt képet, mint szokott és be van betonozva.

Majdnem két évig maradtam még a cégnél és a nyüzüge volt a főnök kedvence, akit szidott, mint a bokrot szinte naponta maximális hangerőn, brutális módon, de talán neki volt a legjobb fizetése, ami tök indokolatlan volt máskülönben.

Ilyen az élet!

2020. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Az alkalmazotti lét arról szól, hogy valaki másnak az álmát valósítod meg a sajátod helyett.


Ez lehet akár a főnököd is.


Hogy hogyan viselkedsz, az csak rajtad múlik. Attól még, hogy a vállalati(!) hierarchiában a főnököd felett áll, nem kell alázatosan, meghunyászkodva, szervilisen viselkedned.

2020. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Amit mond azt mindig meg kell tenni, ez így igaz. El kell fogadni az ő véleményét, döntését.

Olyan szolgaság feelingje van az egésznek?

Nem feltétlenül. Ha olyan helyre kerülsz, akkor igen. Ha nem, akkor a szülő-gyermek kapcsolathoz hasonlít.

Elképzelhetetlen, hogy az ember alkalmazott legyen és ne érezze magát egy kizsigerelt, nyomorult szolgának?

Nem. Én olyan helyen dolgozom, ahol nem ez a főnök hozzáállása. Persze a munkát el kell végezni.

2020. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek többnyire elvárják, hogy udvarias legyél hozzájuk. Az udvariatlanság bántó. Nos, az udvariassághoz is egy kissé meg kell alázkodni; ez formaság, de elvárás is.
2020. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van. Mi mondjuj meg a főnöknek, hogy mit gondoljon, mit higgyen...
2020. márc. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!