Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Van hiba ebben az angol levélben?

Van hiba ebben az angol levélben?

Figyelt kérdés

Dear Flóra!


Thank you for your letter. I miss you, and I hope, you feel good. At the moment I sitting in a café next to the London Eye’s. Before I visited the Madam Tussaud’s, and I’m relax now. Last week I went to the Tower of London, the Nelson’s Column and a lot of other place. It was fantastic! Tomorrow I going to a cinema or a theatre, I don’t know yet. London is a beautiful city and the people are very kind. And the hotel! The room is very cheap, but clean and comfortable. I love it.

I going to home on Sunday, and I hope, we will meet.

Best wishes:

Anna


Nyelvtanilag helyes? És ha az angol vizsgán egy ilyen feladatot kapok, mennyiségre elég lesz ennyi, vagy az meg lesz adva, hogy hány szó kell (csak sima iskolai vizsga)?


2010. ápr. 14. 16:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy bővebben is válaszoltatok :) A helyzet az, hogy ezt nem nagy szenvedve hoztam össze, hanem csak öt perc alatt összedobtam, nyilván vizsgán jobban figyelek majd. :) Csak kíváncsi voltam, hogy így hirtelen hogy sikerül :)
2010. ápr. 14. 18:53
 12/15 anonim válasza:
öreg, ilyen levéllel át nem mész te azon a vizsgán...
2010. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem tuti hogy átmész. én egy gyenge suliba járok ahol az angol oktatás hát mit ne mondjak, egy nagy f*s. mégis mindenki aki elment nyelvizsgázni középszintre BME (4 fő) letette. 3-as tanulok angolból. Sőt az előző sulimban is elment három gyerek (ők is ilyen hármasok voltak) és kettő letette. Egy bukott meg szóbelin.
2010. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Már megírtam, szerintem egész jól sikerült. Nálunk nagyon nehéz figyelni az órákon mert mindenki ordít stb. Egyébként az írásbelin belül csak egy kis rész volt a levél, szal nem volt gáz. :)
2010. ápr. 17. 18:39
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, 20/19 pontot kaptam a levélre :)
2010. ápr. 24. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!