Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Nincs hiba az angol szövegben?

Nincs hiba az angol szövegben?

Figyelt kérdés

Hi,


My name is Gabriella but my friends just call me Gabi. I'm fourteen and I live in budapest,

which is an interesting city in the North of Hungary. I live in a flat with my mother and my

father in a quiet part of the city. I haven't got any brothers or sisters, I'm an only child.

But I have got a cousin, I very love it. I love sports. I was go swimming the older school.

I'm interested in pop music but I cant' stand "hard rap". Visit my blog to find out

about my favourite bands ot to see me in a video training with the team.



Előre is nagyon köszönöm, és esetleg az utolsó sort valaki leírná nekem pontosan magyarul? (abban picit bizonytalan vagyok, köszönöm!)


2011. okt. 9. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

But I have got a cousin, I very love HIM/HER (attól függ, hogy fiú vagy lány)

Az "I was go swimming" kezdetű mondatot egyáltalán nem értem, az telljesen rossz.

Az utolsó mondat is rossz, de nem tudom kijavítani, bocsi... amúgy még a Budapestet nagy betűvel írd!

2011. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Olyan nincs, hogy "very love...", helyette "I love him/her very much." Ha leírod magyarul, mit is szeretnél, akkor szívesen lefordítom, de így nem teljesen érthető.
2011. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a "I was go swimming the older school" helyett valami ilyesmit akartál írni: I used to go swimming in my previous school.
2011. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, amúgy az utolsó mondatot én sem tudom mi akar lenni, mert kaptunk egy szöveget amibe a saját dolgainkat kellett behelyettesíteni.. és azt én sem értem :/ talán kéne valamit írnom helyette, amúgy ez egy bemutatkozó levél akar lenni egy új fórumhoz. Amúgy az i was go swimming... ez akart lenni: Én jártam úszni, a régi sulimban :) nagyon szépen köszönöm a segítséget.
2011. okt. 9. 11:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen igen az jobb lenne :D még nem vagyok profi angolos, most szeretnék fejlődni :)
2011. okt. 9. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondat ezt jelenti:

Látogasd meg a blogomat, ahol megismerheted a kedvenc együtteseimet, vagy megnézhetsz egy videófelvételt amin a csapattal edzem.

2011. okt. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! :))
2011. okt. 9. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!