Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Aki jol tud angolul segitene...

Aki jol tud angolul segitene nekem ezt leforditani, elpusztult kutyusom emlekere?

Figyelt kérdés

ez lenne:

Legjobb barátom voltál 13 évig, mindig vigyáztál rám bármi is volt. Sokszor csak te értettél meg. Sokszor cdak benned bízhattam, sokszor voltál a támaszom, de most mégis itthagytál remélem lesz még olyan társam mint te. Most hogy elmenetél eszembe jutnak az emlékek és bevallom sìrokmert nélküled már minden egyes perc fáj. Ne haragudj rám,

mert oly sokszor bàntottalak, de remélem tudok akkor még kicsi voltam. Sajnálom hogy csak most jöttem rá hogy mennyit jelentesz nekem könnyekel küszködöm minden wgyes nap miota elmentél de tudom hogy egyszer ujra találkozunk....nyugidj békében


ne haragudjatok az elgepelesek miatt de tenyleg...halasan koszonom annak aki ezt leforditja komolyan remelem h a josagat visszakapja az eletben 100-szor koszonom :- l15



2013. aug. 8. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy miért angolul kell?
2013. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg puruha nyelvre nemlenne jobb?
2013. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csak azt nem ertem h minek angolul:s remélem jó, de leeht, hogy nem tökéeltes!


You have been my best friend for 13 years, you took always care of me, no matter what happened. You were the only one, who understood me. Often you were the only one I could trust in, you were my support, but now you left me here, and I hope I will have a friend like you again. Now, that you're gone I remember the memories, and I cry beacuse every minute hurts without you. Forgive me, that I hurt you, but I hope you know, that I was just a little kid. I'm sorry, that I just now realized how much you mean to me, I'm struggling with tears every day since you've gone, but I know we will meet some day again. Rest in peace!

2013. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*because
2013. aug. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tesomnak szeretném ő 18 eves es lany nagyon jol tud angolul es neki szeretnem szepen odaadni h egy foto hatujara rairom es neki...de lecci ne bunkozzon a 2. jonekem az is ha kuldotok valami angol idezetet a kutyus elmulasarol magyarra forditva vahy valami szep kutyas idezetet csak legysn a vegen h nyugodj bekeben
2013. aug. 8. 22:46
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom zenyleg tiszta szivembol <3
2013. aug. 8. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!