Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki tud jól angolul? Ezt a...

Valaki tud jól angolul? Ezt a kis levelet kellene lefordítani.

Figyelt kérdés

Segítségeteket szeretném kérni mert én nem tudok jól angolul.


Régen barátnőm beregisztrált egy külföldi oldalra (amit a nevemre kiad a google!)és vannak fent tinédzserkori képeim és idióta bemutatkozás. Sajnos nem tudok belépni, hogy töröljem így levelet kell írnom nekik. Nagyon fontos lenne törölni, mert megkezdtem a felnőtt életem, nem szeretném ha a főnökeim ezeket a butaságokat látnák.


Tehát ezt a levelet kellene angolra lefordítani, kérem csak az írjon aki tud angolul fordítóprogrammal semmire sem jutok, hiszen sokszor marhaságokat ír ki.

:



Kedves xy!


Segítségüket szeretném kérni, mert van önöknél egy profilom amit sürgősen törölni szeretnék.

Erről lenne szó: (ide majd én belinkelem az oldalt)


Sajnos nem emlékszem a jelszavamra és arra sem milyen e-mal címmel vagyok regisztrálva. Az e-mail cím valószínűleg már nem is él.

Ezért arra gondoltam mellékelem a személyi igazolványom másolatát.(2 fotó) Ez a bizonyíték, hogy én vagyok a valódi xy. Nézzék meg a nevem, a lakhelyem, a születési dátumom.


Kérem töröljék a profilom a képekkel, a videókkal és minden egyébbel együtt. Hálásan köszönöm.


Tisztelettel: xy


*******

NAGYON ÖRÜLNÉK HA VALAKI SEGÍTENE NEKEM, MERT RÉGÓTA SZERETNÉM MÁR MAGAM TÖRÖLNI ERRŐL A BUTA OLDALRÓL.

Már írtam nekik magyarul, hátha... de visszadobták, hogy angolul írjam le mert így nem tudnak segíteni.


Előre is köszönöm ha valaki segít.


Szép reggelt kívánok! :)


2010. aug. 27. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Dear ...

I would like to ask for your help because I've got a profile at your site which I'd like to delete urgently.

This is it. (...)

Unfortunately I don't remember my password and the e-mail address I registered with. Most probably, the e-mail address doesn't exist any more.

That's why I enclose a copy of my ID card (2 photos) in order to prove that I am the real person. Have a look at my name, address, date of birth.

Please delete my profile with the pictures, videos and everything.

Thank you in advance for your assistance.

Yours:

...

Neked is szép napot, majd írd meg priviben, hogy sikerült-e törölni. De biztos, hogy jó ötlet a személyi igazolvány másolatodat mellékelni? Ki tudja, hogy élnek vele vissza ismeretlen emberek.

2010. aug. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia


Nagyon szépen köszönöm, hogy segítettél és lefordítottad nekem.


Közben rájöttem csak hétfőn tudom lefotózni, így valószínűleg hétfőn este küldöm el a levelet.

Majd megírom mit válaszoltak, sikerült-e a dolog.


Hát remélem, hogy nem lesz semmiféle visszaélés. A személyi számot ki szoktam takarni a többit meg úgyis tudják, mert az adatlapjukon is ki van töltve.

Nem tudom ha csak úgy írnék nekik törölnék-e... sanszos, hogy nem hiszem se jelszó se e-mail cím semmi.

Kíváncsi vagyok sikerül-e.

2010. aug. 28. 01:55
 3/3 A kérdező kommentje:
hiszen*
2010. aug. 28. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!