Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul jól beszélők: hogyan...

Angolul jól beszélők: hogyan kell lefordítani?

Figyelt kérdés

Az alábbi részt nem tudom lefordítani:


A felvett jegyzőkönyv alapján a Megbízott kárfelelősségi körébe tartozó, elismert és elfogadott esetekben a Megbízó a sérült, törött, hiányzó árukra vonatkozóan minden évben egyszer, a leltárzárás után, az igazolható újrabeszerzési áron terhelési értesítőt állít ki Megbízottnak, amely a kiállításától számított 15 napos fizetési határidővel rendezendő.


Köszönöm!


2011. szept. 22. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
The recorded minutes of the Contractor's liability covered by a recognized and accepted cases, the Principal of the damaged, broken, missing goods every year once the inventory after closing time, the proven replacement cost debit notice issued by the Contractor, the issue of a 15-day payment deadline forthcoming.
2011. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
google translate...használd.
2011. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugye az első válasz nem komoly????

Komolyan ennyire sötét emberek vannak, hogy azt hiszik, hogy a google fordító helyesen fordít???? Te jó ég...

2011. szept. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*bocs a másodikra gondoltam.
2011. szept. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

google translate-osnak:


angol szakon végeztem, felsőfokúm van, és szakmaim, de még így sem tudom lefordítani helyesen, te meg jössz itt a jó tanácsoddal:)

a google fordítót ilyen szövegek esetén TILOS használni, de én egyébként sem ajánlom...


első: köszi a választ!

2011. szept. 22. 15:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy mi a megbízó-ra client-et, a megbízott-ra pedig provider-t használunk a cégnél.
2011. szept. 22. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!