Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mindenki gunyol engem és...

Mindenki gunyol engem és cikizik (? ) Többi lenn

Figyelt kérdés
Magyarországon járok iskolába nem magyar származású vagyok. Édesapám colombian Édesanyám szlovák. Angolul, Franciáúl anyanyelvi szinten beszélek. Mellette németül, spanyolul és szlovákul is. a magyart jól beszélem csak nagyon erős akcentusom van. Sokat beszélek magyarokkal meg olvasok is de nem múlik el. Mit tegyek?

2013. júl. 24. 22:17
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
(nem olvastam végig az összes választ bocsi nem tudom h miket írtak mások) Mellesleg szerintem ez tök jó h ilyen sok nyelven tudsz és próbálkozol, de nem kell eltüntetni az akcentust! A nevetés lehet jóindulatú is! :) Biztos csak irigyek, ők tudnak ennyi nyelven?! :D (mondjuk ez korfüggő is h h reagálnak. szerintem)
2013. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Vannak idősebb barátaim akik úgy mond néznek fel rám mert sok nyelvet beszélek, tanulok. De az iskólába mindenki nevet rajtam.. Egy év már csak és gimibe megyek és ott sokkal jobb lesz:D
2013. júl. 25. 18:30
 23/25 anonim válasza:
# 21 vok. 14 éves vagy? huh és ennyi nyelven tudsz én is ennyi vagyok és az angol nehezen megy bele a fejembe! :$ (nem vagyok egy hülyegyerek általánosságban a többi tantárgy jól megy 5-4 de az angol nem igazán az esetem... Na de ennyi nyelvel tuti felvesznek bárhova! Jó neked!:) És biztos jobb lesz!.
2013. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Édesapám colombian

--------------

Persze, hogy elmosolyognak a kiejtéseden, ha ilyeneket mondasz. De ez szerintem nem rossz akaratú kinevetés, hanem érdekes, új, szokatlan..szórakoztató. Szóval jóhiszem megmosolyogtatás.

---------------

Én is mondtam már a családnak, hogy: "Ich gehe jetzt schläfen!"

Még ma is nevetnek rajta!...:))

2013. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

én ezt nem értem, én ha nevetek egy külföldin aki magyarul beszél akkor azt azért teszem, mert tetszik, hogy meg akarja tanulni a nyelvet, és nem rajta nevetek, hanem azon, hogy mennyire másképp próbálja kiejteni..


de ahelyett, hogy kicikizném inkább szimpatikusnak tűnik az ilyen ember.

Biztos vagy benne, hogy téged szó szerint kicikiznek?

mert ez fura lenne

2014. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!