Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Párom, kedvesem, pasim,...

Párom, kedvesem, pasim, barátom? Párom?

Figyelt kérdés
Ideglelést kapok a párom szó hallatán, azt sem tudom fiú vagy lány, nőről vagy férfiről beszél az illető...a szerelméről vagy a házastársáról. Számomra nincs benne semmi személyesség. Nagyon elterjedt..a párom..Szerintetek miért vagy ti miért ezt használjátok?
2013. febr. 4. 22:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
74%
Mert nekem meg tetszik, azért használom.
2013. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%
én a páromat,azért mert hozzám tartozik,a pasim kifejezés meg szerintem személytelen lenne
2013. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
83%
Szerintem a párom megnevezés sokkal komolyabb, mintha azt mondom, hogy csajom/pasim.
2013. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Jégtánc ***** válasza:
86%
Mennyivel rosszabb mint az uram? Nekem is párom van,már 8 éve a társam,és szerelmem:)
2013. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
80%
Azért ha valakivel beszélsz és azt mondja a párom akkor az estek nagy százalékában más neműre kell gondolni :)
2013. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
86%
Én a barátom és a párom kifejezést is szoktam használni. A kedvesem nekem túl nyálas :) a pasim túl személytelen, parasztos.
2013. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
73%

Pasim/csajok szó a tizenéveseknek való. A barát/barátnő nálam a barátságot jelenti, nem párkapcsolatot. A párom vagy kedvesem szót használom.


" párom szó hallatán, azt sem tudom fiú vagy lány, nőről vagy férfiről beszél az illető...a szerelméről vagy a házastársáról."


őszintén ez nem érdekel. Mindnek az a lényege, hogy foglalt, a többi magánjellegű információ.

2013. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
50%

4

Az uram kifejezést úgy utálom... Ettől már csak azt jobb ha a férfi mondja, hogy "az asszony" :)

2013. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
68%
Miért, neked kid van, mid van? Kérdezem ezt úgy, hogy sosem hívtam páromnak a páromat. Mert én meg uramozom, na ettől mit kapsz? Ha a páromtól ideglelést? Mit kezdesz a valódi problémákkal?
2013. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Jégtánc ***** válasza:
20%
jaja:))
2013. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!