Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az arab barátom miért akar...

Az arab barátom miért akar mindenáron feleségül venni?

Figyelt kérdés
Sokszor felhozza a témát, látszik rajta, hogy nagyon akarja. A szülei is szeretnék, örülnének neki. De én csak jövőre leszek nagykorú. (Ő már pár éve az). Ő már jövőre kitervezte az esküvőt. Nagyon szeretem de nem pont ilyen idős koromra álmodtam meg a nagy napomat. És ő már nagyon tervezkedik. A másik az együtt élés.. mondta, hogy bárhol élne velem akár kint, akár itthon vagy más országba, csak az a lényeg, hogy együtt legyünk.
2013. jan. 30. 21:51
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%
Ha élni akarsz, ne menj hozzá se most, se 5 év múlva.
2013. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
86%

ha eszed van, lepattintod a csávót krva gyorsan.


őseiddel meg kezet fognék, h ilyen "okos" kislányt neveltek...

2013. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
91%

Menekülj!


Az araboknál az esküvő, az tulajdonjog. Egy volt osztálytársnőmnek menekülnie kellett az arab férje elől. Esküvő előtt a tenyerén hordozta, de utána!!! Nem véletlenül ilyen fiatal lányokat néznek ki. Ne akard a saját bőrödön megtapasztalni.

2013. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
82%
Lányom nélkül soha, keres rá és nézd meg.
2013. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
88%
Mert jó árban vannak most az asszonyok,három teve,de az európai nő akár négyet is érhet a piacon.
2013. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%
Ne menj hozzá. Mondd meg neki, hogyha szeret, tud még várni pár évet. És ne menj ki vele a saját hazájába, ott feleségeként semmi jogod nem lesz, ha akar bezár a házba és nem jöhetsz haza.
2013. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim válasza:
87%

Egy ismerősöm hozzá ment egy arab férfihoz, azt mondta a nőnek hogy csak kimennek meglátogatni a szüleit stb egy hónapra! A nőt nem engedte sehova arab szokásoknak eleget kellett tennie és becsapta nem mentek haza a nőt sem engedte!

A nő haza akart menni ezért éjszaka megölte, úfűgy, hogy a másik szobába a gyerekük aludt!



Tudpm, hogy ez csak egy eset, vannak ellenpéldák is! De szerintem ezt azért gondold át! Nagyon más a kúltúrájuk mint nekünk!

2013. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
93%
Nekik egy európai nő az "útlevél" Európába! Sajnos csak érdekből! Vagyis nem biztos, hogy minden esetben, de a legtöbbje ezért választ európai nőt! Ha jót akarsz, tényleg ne menj hozzá soha, abba meg főleg ne menj bele, hogy az Ő országában éljetek, mert onnan nincs menekvés! Keress rá itt, sok ilyen jellegű kérdés van, akad olyan, ahol érintett nők is válaszolnak! Mazsolázz!
2013. jan. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
2013. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%

Rémlik nekem a film, amit írtak. És ha az amelyikre gondolok nagyon jó, tanulságos!

Na szóval....ha kimész az országába akkor tudod-e hogy

1.nélküle nem léphetsz ki az utcára

2.a tulajdona leszel

3.a szülei sem fognak tisztelni, sem ő

4. ha kimész csador vagy mi az..."fejkendő" nélkül az utcára, lelőnek/letartóztatnak

5. az engedélye nélkül nem jöhetsz haza!


18 évesen meg nehogy férjhez menj, főleg arabhoz. Egyébként mióta vagytok együtt? Ez érdekelne :)

2013. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!