Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az arab barátom miért akar...

Az arab barátom miért akar mindenáron feleségül venni?

Figyelt kérdés
Sokszor felhozza a témát, látszik rajta, hogy nagyon akarja. A szülei is szeretnék, örülnének neki. De én csak jövőre leszek nagykorú. (Ő már pár éve az). Ő már jövőre kitervezte az esküvőt. Nagyon szeretem de nem pont ilyen idős koromra álmodtam meg a nagy napomat. És ő már nagyon tervezkedik. A másik az együtt élés.. mondta, hogy bárhol élne velem akár kint, akár itthon vagy más országba, csak az a lényeg, hogy együtt legyünk.
2013. jan. 30. 21:51
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
92%

Az én férjem is arab. Semmi gond nincs vele, bár tényleg van bár hülyesége, de nem őrült.

Viszont én is azt mondom, hogy ne menj hozzá, jól ismerd meg. Mi 5 év után házasodtunk össze (nem arabbal is vártam volna ennyit) Beszélgess vele sokat, tudd meg miről mit gondol, női-férfi kapcsolatot hogyan értelmezi. Ismerek pár szélsőségesebb férfit itt Magyarországon is, kint pláne. Szóval vigyázni kell. Én is fiatalon ismertem meg 20 évesen, nem sokkal idősebb tőlem, itt tanult. Ennek 16 éve. Voltam vele többször kint, még egyszer sem próbált eladni:) vagy kényszeríteni bármire. Maximálisan megbízok benne. Van fiunk is, lányunk is. Jó apa. Jó férj. Ő az, de nem mindegyik arab származású az.

De tényleg ismerd meg! Ne ugorj bele semmibe!

2013. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
85%
Menekülj tőle. Egy óvatlan pillanatban kicsal az országába, és nincs többé visszaút. Anyukám egyik betege is arab férfihoz ment feleségül, elváltak, és az egyik gyereket csak úgy magával vitte, ketté szakadt a család.
2013. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
88%

Én a munkám miatt mondhatni elég sok arabot ismerek. Nem csak így hallomásból tudok róluk ezt-azt.


Ha elfogadsz egy jó tanácsot akkor szabadulj meg tőle amilyen gyorsan csak tudsz!

Feleségül meg eszedbe ne jusson hozzá menni! Soha!

2013. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
De ha tegyük fel a barátnőjeként megyek ki vele akkor is megcsinálhatja velem ezeket ha akarja? (Bezár, nem enged haza stb.) Csak érdekessékent kérdezem.
2013. jan. 30. 22:27
 15/41 anonim ***** válasza:
83%
Hülye vagy,hogy egyáltalán összejöttél egy arabbal.Már bocs.Ha meg még feleségül és mész hozzá,csak magaddal szúrsz ki.Járj vele úgy,hogy itthon vagytok,de semmi esküvő,különben tönkreteheti az egész életedet.Sajnos több a negatív példa,mint a pozitív.Ilyen fiatalom meg még ott a tojáshéj a fenekeden amúgy is.
2013. jan. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
91%

egyszerű a válasz: mert onnantól a tulajdona leszel

legyen eszed!

2013. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
77%

Azért a tízest is hagyjuk már, itt pontokba szedi az ismereteit Magyarország közepéből néhány film, vagy könyv alapján. Na hallod. 26 olyan ország van, aminek (egyik) hivatalos nyelve az arab. Elég nagy különbségek vannak közöttük.


18 évesen ne menj hozzá senkihez. Minek? Ha meg elhagy, mert nem mégy hozzá nem vesztes semmi, legyen arab, magyar vagy kínai. Ráérsz.

2013. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
87%

1-el egyetértek

Olvasd el a Lányom nélkül soha című könyvet.Én kötelezővé tenném minden tini számára!

2013. jan. 31. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező!


Ajánlom figyelmedbe a Lányom nélkül soha és a Gyermekrablás - a jordániai akció című filmeket. Mindkettő valós eseményeket dolgoz fel. Ezek után a te döntésed.

2013. jan. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
94%
Te leszel a témája az Elraboltak-megmentettek című sorozat következő részének.
2013. jan. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!