Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az arab barátom miért akar...

Az arab barátom miért akar mindenáron feleségül venni?

Figyelt kérdés
Sokszor felhozza a témát, látszik rajta, hogy nagyon akarja. A szülei is szeretnék, örülnének neki. De én csak jövőre leszek nagykorú. (Ő már pár éve az). Ő már jövőre kitervezte az esküvőt. Nagyon szeretem de nem pont ilyen idős koromra álmodtam meg a nagy napomat. És ő már nagyon tervezkedik. A másik az együtt élés.. mondta, hogy bárhol élne velem akár kint, akár itthon vagy más országba, csak az a lényeg, hogy együtt legyünk.
2013. jan. 30. 21:51
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Egy év után történt vmi?

Amúgy valóban furcsa, hogy már tervezi az esküvőt, amint nagykorú leszel. Lehet, hogy tényleg ki akar vinni. A szülei itt élnek? Magyar állampolgár? Lehet, hogy csak papírt akar.

2014. jan. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
89%
szerintem már eladták egy tevéért :D
2014. jan. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
81%
Még jó, hogy nem az eszéért fizetnek, úgy fél tevét se kaptak volna érte.
2014. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
84%
Eltelt 7 ev. Hogy alakult az életed?
2019. szept. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
69%
Mindenesetre remélem, időben rájöttél, hogy "az arab barátod miért akart mindenáron feleségül venni". Egyáltalán: élsz még?
2019. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Miert ne elnek?!
2019. okt. 5. 12:47
 37/41 anonim ***** válasza:
0%
#36 Mert itt az átlagember kb. annyit tud az arabokról, hogy "jaj, azok terroristák és robbantanak".
2019. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
mesélsz nekünk? mi tortent, mi a sztori vége?
2020. ápr. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Azóta is együtt vagyunk. Végül csak később házasodtunk össze. Ő dolgozik én meg még tanulok. Vidéken élünk de minden okés.:)
2020. ápr. 9. 05:24
 40/41 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon orulok :) koszonom a valaszod! Nekem is volt egy arab baratom, es teljesen mas impulzusokban volt reszem, mint egy europaival. Reszemrol pozitiv csalodas volt. De sajnos veget ert, mert ugy gondolom nem volt oszinte hozzam egy pàr dologban. Mai napig gondolok rà, és vàrom, hàtha újra összehoz vele a sors. Kicsit fura, tudom. Irigyellek most picit :) Nekem nem is kellene màr európai. Tetszett a megszàlottsàga felém, hogy nagyon torodott velem, szinte minden lepesemet figyelte, kedveskedett random dolgokkal, hercegnokent bant velem, pedig penze se volt, de nem is bànom :) Most o a BME-n van, doktorit csinàlja. Ti hany evesek vagytok, hol ismerkedtetek meg? tud magyarul? :) Mi angolul beszelgettunk.

24L

2020. ápr. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!