Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az arab barátom miért akar...

Az arab barátom miért akar mindenáron feleségül venni?

Figyelt kérdés
Sokszor felhozza a témát, látszik rajta, hogy nagyon akarja. A szülei is szeretnék, örülnének neki. De én csak jövőre leszek nagykorú. (Ő már pár éve az). Ő már jövőre kitervezte az esküvőt. Nagyon szeretem de nem pont ilyen idős koromra álmodtam meg a nagy napomat. És ő már nagyon tervezkedik. A másik az együtt élés.. mondta, hogy bárhol élne velem akár kint, akár itthon vagy más országba, csak az a lényeg, hogy együtt legyünk.
2013. jan. 30. 21:51
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem ott nemigen létezik a "barátnő" intézmény. Évekkel ezelőtt ismert a családom egy arab fiatal pasast, aki itt tanult - ha jól emlékszem. Ő mondta, hogy náluk Jordániában (nem tudom, a többi országban mi van) vagy anya, nagymama, vagy nővér/húg, sógornő, lánygyerek, feleség, eljegyzett menyasszony funkciók vannak. Barátnő meg ismerős nő az kicsukva. Érdekesnek tartom, hogy a szülei ilyen módon állnak hozzá, hogy a fiuk egy európai keresztény lányt akar feleségnek...
2013. jan. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
82%

Én ismerek egy nőt, aki arabhoz ment feleségül és nem bánta meg, mert nagyon rendes a srác és nem 2 éve vannak együtt. A nőnek nem kell kendőben járnia, nem veri és nem alázza meg, szabadon jöhet-mehet amerre akar. Elég európai gondolkodású, de ilyen arab pasi ritkán van.


Amúgy szerintem csak Európa miatt házasodna veled, amint megvannak a papírok jobb esetben le sem fog szarni.

2013. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarlak elkeseríteni, de a 80 éves nagymamám kezét is megkérte egy arab, mert nagyi elég felvilágosult és fent van pl facebookon is, így sokszor ismeretlenekkel is beszélgetésbe elegyedik. Szerencsére tudja, hogyan mennek ezek a dolgok és nem ilyen naiv. Anyukám elég sok emberrel tárgyal, és szerintem egy kezemen nem tudom megszámolni hány arab fazon akarta már feleségül venni néhány skype-os beszélgetés után. Borzasztó.
2013. jan. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
92%

Magyar miért nem jó neked?

Ha barátnőként mész ki vele,még csúnyábban megjárhatod.

2013. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Mit értesz az alatt, hogy még csúnyábban megjárhatom?
2013. jan. 31. 15:35
 26/41 anonim ***** válasza:
94%
Meg is ölhetnek. Ez nem játék, ott a nőket nem nézik semmibe.
2013. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
93%
Hozzámész, kimész vele a saját hazájába. Egyszer csak megun, kitalálja hogy más férfira néztél az utcán, vagy meg is csalod, ez máris jó ok egy becsületgyilkosságra.
2013. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
99%
Melyik arab országból jött? Városi vagy falusi a családja? Mennyire vallásosak? Ez alapján, hogy csak annyit mondasz, hogy arab, nem lehet eldönteni semmit. De ennyi idősen még várnod kellene a házassággal akkor is, ha magyar fiúval járnál.
2013. jan. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
96%

Mint barátnő,kint a státuszod,megbecsülésed 0.

Feleségként talán kicsit több.

Menekülj a kapcsolatból,amíg lehet.

2013. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
28%
Mert csak úgy vihet haza a hárembe.
2013. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!