Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az arab barátom miért akar...

Az arab barátom miért akar mindenáron feleségül venni?

Figyelt kérdés
Sokszor felhozza a témát, látszik rajta, hogy nagyon akarja. A szülei is szeretnék, örülnének neki. De én csak jövőre leszek nagykorú. (Ő már pár éve az). Ő már jövőre kitervezte az esküvőt. Nagyon szeretem de nem pont ilyen idős koromra álmodtam meg a nagy napomat. És ő már nagyon tervezkedik. A másik az együtt élés.. mondta, hogy bárhol élne velem akár kint, akár itthon vagy más országba, csak az a lényeg, hogy együtt legyünk.
2013. jan. 30. 21:51
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:
45%

Jesus ezt a sok rasszistát.

Amugy az araboknál van olyan hoyg házasság előtt nem csókolózhatnak nem tudom hogy ti betartotátok ezt mindenesetre örülök hogy összejött

2023. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!