Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ezt az angol szöveget lefordít...

Ezt az angol szöveget lefordítaná nekem valaki?

Figyelt kérdés
All the other kids with the pumped up kicks, you better run,better run,faster than my bullet. Nagyjából értem, a pumped up kicks-el van bajom. :D Ha kellene hozzá a szövegkörnyezet itt a dal: http://www.youtube.com/watch?v=T3ldsF65cLM
2012. máj. 4. 21:24
 1/1 A kérdező kommentje:
Sikerült megtalálnom :D "Véletlenül találtam rá erre a számra. Egy kis magyarázat: a szám minden bizonnyal utalás egy 2007-ben az amerikai Nebraskában elkövetett vérontásra, amit egy Robert nevű 19 éves fiú követett el, 9 ember gyilkolt meg. A pumped up kicks meg körübelül az újgazdag gyerekekre utal, (konkrétan arra a drága Nike cipőre aminek a sarka ilyen magas, négy rúgó szerű légtalp, szerintem ronda). No ennyi, enjoy!"
2012. máj. 4. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!