Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná ezt a...

Valaki lefordítaná ezt a szöveget? (ANGOL)

Figyelt kérdés
She was an unhappy teenager, partly because of a struggle over boundaries for her independence with her overprotective father. She attended Aberdeen High School for Girls, now Harlaw Academy. In 1964, her early talent was demonstrated when she came second in a talent contest at a Butlins holiday camp.
2012. máj. 2. 20:43
 1/8 anonim válasza:
33%
Ő egy boldogtalan kamasz.Járt az Aberdeen High School leányiskolába, most Harlaw Akadémiára jár. 1964-ben, az ő korai tehetséget felfedezték, amikor második lett egy tehetségkutató versenyen, egy Butlins üdülőtelep.
2012. máj. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vree ***** válasza:

Boldogtalan kamasz volt, részben a függetlenségéért a korlátozásai miatt vívott harca okán egy túlságosan féltő apával. Az Aberdeen Leánygimnáziumba járt (ma Harlaw Akadémia). 1964-ben a tehetsége idejekorán megmutatkozott, amikor második lett egy tehetségkutató versenyen egy Butlins-i nyári táborban.


("ma Harlaw Akadémia" természetesen arra utal hogy az iskola nevét 1970-ben megváltoztatták, amint az az interneten is megtalálható.)

2012. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Boldogtalan tinédzser volt, részben azért mert harcolt a függetlenségért, a túlságosan védeni próbáló apjával.

Az Aberdeen Középiskola Lányoknak-ba járt, most a Harlaw akadémiára.

1964-ben tehetsége bemutatkozott mikor második lett egy tehetségkutatóban a Butlins táborban.


Nagyjából:)

2012. máj. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Snapette ***** válasza:
A másodiknál a pont!
2012. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vree ***** válasza:
Szerintem a harmadik is tök jó. :) Háromból már össze lehet rakni.
2012. máj. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Snapette ***** válasza:

Nem, nem jó.


She attended Aberdeen High School for Girls, now Harlaw Academy


Ezt a mondatot a hármas kivételével mind helytelenül fordítják. Azt jelenti, Az Aberdeen-i leánylíceumba járt, ami ma a Harlaw Akadémia, vagyis az iskola neve más, nem a csaj jár ma a Harlaw akadémiára.

2012. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vree ***** válasza:

Én vagyok a harmadik (tehát a második). :)


Csak azt mondom hogy az 1-3 is használt ügyes szavakat amikre én nem gondoltam.


De persze igazad (igazunk) van.

2012. máj. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Snapette ***** válasza:
Ja, igaz, meg se néztem, hogy te vagy mindkettő :). Bocsi
2012. máj. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!