Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná valaki ezt a...

Lefordítaná valaki ezt a szöveget nekem németre?

Figyelt kérdés

Nagyon megköszönném ha valaki ezt lefordítaná németre. Előre is köszönöm!


Helló Főnök! Azt szeretném kérdezni, hogy van-e munka lehetőség a hotelban és mennyi a fizetés úgy, hogy a szállás a hotelban biztosított? Amennyiben Ön azt mondja hogy lehet menni, július 1. -én tudnék kezdeni. Várom válaszát. Üdvözlettel: Szabó Tamás


2012. márc. 25. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem ebben a stílusban nem szabad írni egy német szállodavezetőnek, mert még válaszra sem fog méltatni...
2012. márc. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem haragszom, nem a szálloda vezetőnek, hanem a konyhafőnöknek írom a levelet, akivel mellesleg 9 hónapig dolgoztam együtt Németországban, és ne aggódj, méltatni fog a válaszra, mert elég jó a kapcsolatunk...
2012. márc. 26. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:

OK, értem... :)


Ebben az esetben:


Hallo, Chef! Ich möchte Sie fragen, ob im Hotel eine Stelle frei ist, und wenn ja, wie ist die Bezahlung, wenn Unterkunft im Hotel angeboten wird. Wenn Sie sagen, ich kann kommen, könnte ich am 1. Juli anfangen.

Ich warte auf Ihre Antwort.


Mit freundlichen Grüßen,

Szabó Tamás

2012. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, amúgy tudok ám németül csak így a nyelvtani része nem megy, mert nagyjából kint tanultam az egészet, meg filmekből ... :D :D még 1x köszi :)
2012. márc. 26. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!