Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki légyszives lefordítaná...

Valaki légyszives lefordítaná kb, hogy mit mond?

Figyelt kérdés

Na szóval nem kell az egészet,persze igen örülnék ha lefordítanád az egészet,csak tudom,hogy senki nem fog ilyen sokat fordítani.Elég lenne,ha a lényeget vagy csak a fontos mondatokat,pár mondatot ,hogy mit csinál.Igen ,arra én is rájöttem,hogy egy napjáról beszél,ha valaki büszkén ilyen választ írna nekem.

Nagyon hálás lennék érte.Ezt kéze lefordítani: (nem sok)

http://www.youtube.com/watch?v=tyPAeuD47eA



2012. ápr. 21. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

brit angolt beszel, leirja egy napjat, 6:30-kor kel, hetkoznapokon, aztan reggeli, tussolas, aztan iskolaba megy, ami 45 perc- egy ora, ott tanul, ami unalmas, de muszaj megcsinalja, majdnem minden nap a suli utan dolgozik, szoval dolgozdaba megy egyenesen sulibol, 7:30- 8-kor vegez, aztan hazamegy, es megcsinalja a hazifeladatat, aztan megnezi az East Enders-t (ami egy halal unalmas brit szappanopera :P), aztan megy lefekudni, es aztan ujra az egesz a kovetkezo nap. Ha nem dolgozik, akkor az anyukajaval van, es egyutt fozocskeznek, elmondja, mi a kedvenc kajaja, nem ertem, es kb ennyi :)

remelem, segithettem :)

2012. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. ápr. 23. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!