Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki lefordítaná nekem, ezt...

 1/3 anonim ***** válasza:
tutira lefordítja valaki, csak mondj egy árat szerintem.
2009. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahhh, jokedvemben talatal:) Csak neked csak most, csak azert mert ilyen szepen kerted:p Elso resz!!!NAGYON nagy vonalakban es egyaltalan nem tokeltes de:

Rihanna megtori a csendet. Dyan Sawyer megasztar elmondja hogy ma este olyan dolgokrol lesz szo mint hogy valaki miert hutlen a hazassagaba(?!) miert csinalja (vmit) amikor randizik, amikor fiatal, amikor szabadon megvalaszthatja hogy mit akar...

1000 merfolddel odebb a karibi szigetek...(vhol) egy...Rihanna nevu kislany cseperedik fel, itt jart iskolaba, enekelt a baratainak. aztan egy nap, 16 evesen elkerul egy amerikai producerhez,New yorkba,ahol atalakul azza az erove amit ugy hivunk csak hogy Rihanna...

"Volt egy almom, hogy mit akarok kezdeni az eletemmel,

es ez az amiert most itt vagyok, minden amit akartam

az hogy nemzetkozileg elismert legyek a zenei szakmaban

..." mondja R.(Aztan arrol beszelnek hogy van egy fiu aki minden klippjeben es minden koncerten tancol/ szerepel,

es volt R. elso nagy szerelme...)"legjobb baratok

voltunk, szoval egymasba szerettunk. Beleszeretni

a legjobb baratodba kicsit ijeszto...minel jobban

szerettuk egymast annal veszelyesebbek voltunk egymasra"

Aztan 2009 februarjaban ket nagyon kulonbozo kepsorozat es dramatikus story-t mutatunk itt be:

Itt egy gremi-dij atadason egyutt voltak...

"Nagyon boldog voltam..."

Nah ha meg lesz idom es nem tul surgos megcsinalom a tobbit is:)

2009. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖÖÖÖM! :)))))))))

BOLDOGGÁ TETTÉL!

Nem sürgős,majd lefordítod,ha lesz időd. Mégegyszer:hálás vagyok nagyon,köszi ;D

2009. nov. 9. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!