Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hogy válhatnék gésává?

Hogy válhatnék gésává?

Figyelt kérdés
megnéztem az:egy gésa emlékiratai c. filmet és énis nagyon szeretnék gésa lenni..elmondanátok nekem h ezt hogy valósithatnám meg???
2011. aug. 15. 19:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tessék olvasni, információt gyűjteni, és ha azután se tudsz valamit, akkor kérdezni: [link]


Ebben minden kérdésedre választ kapsz

és ne aggódj, nem kell japánnak lenned, külföldiek is lettek gésák: '2007-ben mutatkozott be az első külföldi származású gésa, Szajuki, Tokió Aszakusza negyedében. Szajuki, eredeti nevén Fiona Graham, ausztrál származású antropológus, Melbourne-ben született, antropológiai témájú dokumentumfilmek producere és rendezője. 2007 decemberében nagyjából egy évnyi előkészület és tanulás után mutatkozott be gésaként, kora miatt kihagyva az egyéb tanulási szinteket (minarai, maikó). Állítása szerint ő az első nyugati gésa Japánban. Szajuki csak tudományos célok miatt lett gésa, nem akar egész életében gésa maradni.



Na ha ezek után sem tudsz valamit, akkor kérdezzél

2011. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kurokami válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 08-17 07:57-nak:

A Gésa nem prostituált, ugyanis a testét csak egy embernek adja oda, a gazdájának, de ezt az előttem szóló link-jében is megtalálhatod...


Kérdezőnek: ha összejön kíváncsi lennék rád...

2011. szept. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!