Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan válhatnék halálistenné?...

Hogyan válhatnék halálistenné? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék halálistenné válni! Nem a Death Note-os hanem inkább Bleach ha nemgond, mert minden vágyam lenne, hogy egy nap váratlanul halálisteni erőre tegyek szert, azóta megváltozzon az életem, és a lelkem kardjával lesújtsak a gonoszra! Minden reggelt lidérceket ölnék, és szilvásbuktát főznék belőlük. Valaki esetleg? Tapasztaltabbak? Ha számít a nem akkor férfi!
2011. aug. 10. 23:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon álmos vagy:S MEnj aludni ,aludj jól,álmodj szépeket,puszi:)
2011. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szeretem a szilvásbuktát, de mióta Svájcban élek nem tudok enni

majd küldj belőle, nyami =)

2011. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Passz... de, ha rájössz a módszerre, megoszthatnád velem! :D XD
2011. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Én lv 99 emo halálisten vagyok. Előszőr is meg kell magad ölnöd, úgy hogy hosszába felvágod az ereidet. utána a lelkedből horclux lesz, és ezt kell egy szellembe belehelyezni, úgy hogy megdugatod magad egy nekrofíllal. Szintet úgy tudsz lépni ha egyre többet ölsz, olyat is, akit életedben szerettél. Szegény megboldogult székely apámra (akivel sokszor ettem szilvásbuktát)is ráborítottam a fát. Ha esetleg nem akarsz ilyen nagy áldozatot hozni, akkor drogozd be magad, és egy bizonyos ideig az lehetsz.

21/F

2011. aug. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De csak óvatosan a szilvásbuktával, mert hízlal;D

..ha már a fogyókúrás témakörnél vagyunk:)

2011. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mit szívtál?
2011. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem irtad hány kilót akarsz fogyni.
2011. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ishi válasza:
Kérd meg Kuchiki Rukiát, hogy szúrja át a mellkasod a Zanpakutojával majd ha sikerül és elszívnod az összes erejét máris shinigamivál változtál, ha nem akkor kérdezz meg más shinigamikat is, lehetőleg Hadnagy-Kapitány szintűekkel is próbálkozz, talán ők több Reiatsut tudnak nyújtani számodra.
2011. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de én nemlátom a halálisteneket mert nem elég magas a lélek energiám =(
2011. aug. 11. 00:10
 10/13 Ishi válasza:
Hát akkor várj pár évet, talán nőni fog pár centit ^^.
2011. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!