Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan válhatnék híressé?

Hogyan válhatnék híressé?

Figyelt kérdés
Aki eddig halott énekelni azok mind mondták hogy nagyon szép hangom van és most átgondoltam az egészet és rájöttem, hogy énekes szeretnék lenni. Apuéknak fölhoztam a csillagszületiket de nem engedték meg :S
2011. júl. 21. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Hm.Hány éves vagy?
2011. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,ilyen műsor lehetne a tereped,ha valóban van hozzá tehetséged,néhány kört mindenképp mehetnél,de ha nincs,akkor ugyis az első vagy max. a második(még nem tévében vetített rostán kihullajtanak)...szóval szerintem egy próbát megérne...amúgy ha anyukádék ezt nem engedik,akkor javaslok megkeresni egy énektanárt,éneksulit...bár attól függ mit akarsz énekelni...gondolom nem magyar népdalt,hanem valami modern zenei ágazatot...akkor olyan zenesulit kell felkeresni,ott egy tanár úgyis "megmér",tehát énekelned kell majd,és az alapján megmondja(akár a Csillag születikben és a Megasztárban is),hogy van-e tehetséged,vagy sem.Ha az első azt mondja,hogy nincs,akkor azért még egyet keress meg,ha ő is azt mondja,hogy nincs,akkor meg tegyél le róla.
2011. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tri-nna válasza:

MOnd meg a szüleidnek h ez neked fontos..:)) és lehet itt a nagy lehetősééég..

de amugy hány éves vagy?

2011. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
12 vagyok és az énektanárom nagyon tehetségesnek tart népdaléneklési versenyre 33 gyerek közül engem választottak ki...:D
2011. júl. 21. 20:36
 5/6 A kérdező kommentje:
és van két nővérem az egyik 14 amásik 17 és apuék szerint hármunk közül nekem van a legszebb hangom...:S :D
2011. júl. 21. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:
magyarországon jó hanggal híres lenni? XD (fluor tomi, sp, mm sorolhatnám..XD)
2011. júl. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!