Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan válhatnék beszédesebbé?

Hogyan válhatnék beszédesebbé?

Figyelt kérdés
Az önbizalmammal, gondolkodásommal, minden rendben, annyi az egész, hogy egyszerűen nem vagyok beszédes. Nem vagyok félénk, hogy azért nem beszélnék. Egyszerűen nincs mit mondanom. Hihetetlen, de tényleg. Tudnátok mondani valami tanácsot, tapasztalatot, akármit. Igazából nem tudom válhatnék e beszédesebbé, mert én ilyen vagyok. Ha direkt beszélek azt szánalmasnak érzem, mert olyat mondok amit nem akarok. Leginkább csajozás terén nem jön jól ez a tulajdonság...párszor előfordult már, hogy csak nézelődtem:D, nem éreztem kínos csendet, azt sem hogy beszélnem kéne, de a partnerem gondolom ezt érezte:D
2011. júl. 28. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj az, ha nem beszélsz túl sokat :) Ilyen a személyiséged, miért kéne változtatnod rajta? Vannak beszédes és csendes emberek. Te csendes vagy. Ettől különbözik a társadalom, hogy különböző emberek élnek benne :) És hidd el, csomó lány örül annak, ha te csak hallgatsz, ő meg beszélhet ;)
2011. júl. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Na pont én is ilyen vagyok, van amikor több, van amikor kevesebb... de inkább kevesebb.

És bizony a lányok nem örülnek neki, vagyis ritka, és ha mégis akkor is marad inkább a barát kategória :D

2011. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
beszélj többet
2011. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 .Daniel. válasza:
Van egy egyszerű technika: Fejtsd ki a mondataidat bővebben. Pl ehelyett: Szeretem a fagyit. Mondhatod ezt: Mikor kicsi voltam és anyukám vett fagyit...csiripcsirip...ezért szeretem még ma is a fagyit. Neked melyik a kedvenced?:) Várj kitalálom! Epres?:D Nem nehéz ez...Másik technika pedig: Olyan NINCS hogy ne tudj témát. Mondok egy példát ezt magadban is gyakorolhatod. Mondjuk "bohóc": piros orr, bohócfóbia, smink, női bohócok, unalmas bohócok, bohóc fizetés, pár érdekes sztori a bohócokról. Ruhájuk és még ezer dolog. A lényeg hogy bármiről szinte bármeddig el lehet beszélgetni csak gyakorolni kell :)
2011. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!