Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan válhatnék halálistenné?...

Hogyan válhatnék halálistenné? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék halálistenné válni! Nem a Death Note-os hanem inkább Bleach ha nemgond, mert minden vágyam lenne, hogy egy nap váratlanul halálisteni erőre tegyek szert, azóta megváltozzon az életem, és a lelkem kardjával lesújtsak a gonoszra! Minden reggelt lidérceket ölnék, és szilvásbuktát főznék belőlük. Valaki esetleg? Tapasztaltabbak? Ha számít a nem akkor férfi!
2011. aug. 10. 23:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

harcművészkedj, akkor nő a chid (vagy lélekenergiád, tök mindegy hogy hívod)

és gyakorlásképp reggelente próbálhatsz engem megölni. egyrészt baromi álmos vagyok, és legalább felébresztenél, másrészt mondhatni hogy nagyon gonosz vagyok.

közben meg tömegnövelő étrendet tolj.

2011. aug. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
egyél sok-sok pufint és akkor nő a lélek energiád
2011. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az elsőosztályú drogoktól nagyon megnő a lélekenergiád, és halálistenné változol. De vigyázz, mivel ha szerzel egy elsőosztályú drogot akkor gyorsan kell használnod, mivel jönnek a lidércek rá, és eléggé erősek lesznek.
2011. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!