Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hogy válhatnék gésává?

Hogy válhatnék gésává?

Figyelt kérdés
megnéztem az:egy gésa emlékiratai c. filmet és énis nagyon szeretnék gésa lenni..elmondanátok nekem h ezt hogy valósithatnám meg???
2011. aug. 15. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Magyarországon sehogy.

Igazi gésa csak Japánban lehetsz.

2011. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már Japánban sincsenek igazi gésák,csak hagyománykedvelő hölgyek akik bizonyos ünnepnapokon gésának öltöznek.
2011. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vannak gésák Japánban.

Ritkaság, de vannak!

2011. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Szüless újjá Japánban.
2011. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Van még pár gésa, de nem japánként igazi gésa nem lehetsz.

Esetleg valami divatétteremben-szórakozóhelyen beöltöztetett promógésa, bár szerintem ahhoz is inkább japán(nak látszó) lányokat alkalmaznak.

2011. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Próbából állj ki este a Rákóczi-térre, aztán majd meglátod.
2011. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De azt tudod mi a gésa, ugye?
2011. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A gésák nem kínaiak, de jó, h minden ilyen kérdésnél van egy "ázsiai=kicisárgakínai" beszóló. :/

Én is ázsiai vagyok és unom, hogy mindig lekínaiznak, pedig nem szeretem a kínaiakat :@

2011. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne szeress, én se szeretlek. Úgyse tudod ki vagyok.
2011. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szeressük egymást gyerekek! Gésa csak Japánban lehetsz. Gésa minden területen felületesen tájékozott, hogy a gazdag üzletembereket megtudja hallgatni, beszélgetni tudjon velük. Teaceremónia, teakészítést évekig tanítják, úgyhogy hajrá. A Japán nők másmilyenek, mint a kínaiak. Szerintem sokkal szebbek, nincs röfögő lapos kínai orruk. Nem csak vágottszemű gésák vannak, hanem európai arcúak is. Egy gésának a ruhája, fejdísszel, ékszerekkel, több milliót érhet! Valamint szex téren is nagy tudásnak kell lenni. Gésa nem tipikus prosti, de az, azért van, hogy szórakoztasson lelket, de testet is!
2011. aug. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!