Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért bántják sokan ennyire...

Miért bántják sokan ennyire Ákost?

Figyelt kérdés
Ha egy kicsit is vennék a fáradságot, és kissé mögé néznének látnák hogy alapvetően jó ember. Orbán ide vagy oda. Például múltkor olvastam hogy hajnalonként készített egy fényképes albumot a feleségének teljesen titokban (azért azt hiszem 20 év házzasági után ez nem semmi dolog talán, a házassági évfordulójukra) vagy említhetném az, hogy múltkor zarándoklaton voltak a lányával Olaszországban. Végezetül még egy esetet mondanék az egyik egy tv-s interjúban hangzott el "már attól is meg tudok hatódni hogyha a nevemet nem negatív kontextusban hozzák fel" Ha valaki a modorát hozná fel, szerintem az azért van mert így védekezik - hozzáteszem mindenki másként.

2014. aug. 18. 22:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A díjazással kapcsolatos megjegyzésem az első válaszolónak ment.

"folyamatosan kapja az állami kitüntetéseket és támogatásokat"


Nem is tudom ki az a Kowa, de meghallgatom amit linkeltél.

Rúzsa Magdinál és Péterfy Borinál is idéztem hogy melyik dalszövegekre gondoltam, nyilván nekik is van jó számuk, mindegyiket nem is ismerhetem.

De amiket idéztem azok nagyon zavaróak legalábbis nekem.


Az Ákosról készült videót is megnéztem, 5 évvel ezelőtt készült és elég összevágott.

Hát igen ebben érződik amit írtál, de van benne igazság is,(ez is személyfüggő) alapvetően elmondja a saját véleményét, meglátását.

A videót egyébként 358-an kedvelik 40 pedig nem.

Nekem csak a zenéi fontosak, az az igazság hogy akármit linkelnél nem változna a véleményem és ugyanúgy csak egy rajongó maradnék.

2014. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem a saját véleménye és meglátása az, amiről énekel, hanem Istené.

Adj hitet például, vagy a Keresem az utam. De sorolhatnám, mert mindegyiket érti egy hívő és örül, hogy vele együtt imádhatja ilyen formán Istent.

Veled utazom például egy valódi, megtért ember dala. Fentről kapja a segítséget, áldott az ő tehetsége.

2014. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Nem a saját véleménye és meglátása az, amiről énekel, hanem Istené. "

Ha az én válaszomhoz írtad mint cáfolat: nem az énekre mondtam hanem egy videóra.

2014. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%

ákos szövegeiről ennyit:


[link]

2014. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Ha ismernénk/használhatnánk ezt a programot amit ők készítettek akkor ezt minden énekesen lefuttathatnánk.

Csak annyit tettek hogy betáplálták az összes szövegét, majd beállították hogy mikor milyen sorrendben (főnév, melléknév,ige stb) kövessék egymás a szavak. Ez abból is látszik hogy a kapott szövegnek nincs összefüggése.

Ehhez csak sok-sok dalszöveg kellett, amit mással is megcsinálhatnánk pl Máté Péter na neki is sok szövege van. De ezt akár politikusok beszédeiből is meglehetne csinálni, aztán kapánk egy pl Gyurcsány Ferenc eddigi beszédeiből összerakott, rájellemző beszédet.

Az lett volna feladat ha Ákos stílusban írnak egy dalt maguktól és nem pedig Ákos eddigi szavaiból.

Vicces hogy szinte minden összeállított szövegben benne van az ikon vagy vak angyal szó, és hogy a refrén két soros mindenhol.

Amit csináltak szánalmas...

2014. aug. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az irigy ember sokféleképpen igyekszik megalázni irigységének tárgyát.
2014. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!