Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért nem lehet kötelező...

Miért nem lehet kötelező olvasmányyokból felmentést kérni?

Figyelt kérdés
kötelező, irodalom, olvasás, szövegművészség,

2012. aug. 23. 11:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Senki nem halt még bele az olvasásba, hozzátartozik az alapműveltségnek. Akárhol, akármikor tudsz olvasni, csak akarni kell, nem kifogásokat keresni. Felmentést olyan dolog alól lehet kérni, aminek fizikailag nem vagy *képes* a teljesítésére.
2012. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Akit se írni, se olvasni, se szabad időt beosztani nem tanítottak meg, annak ajánlanék egy nagyon jó találmányt, hangoskönyvnek nevezik. Akár netről is le lehet tölteni, felteszed az mp3 lejátszódra és utazás közben hallgatod.
2012. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy gerincproblémáim vannak, mint neked, egész súlyosak, mindig úsztam, általánosban a hét minden napján későn értem haza és programom volt du. (gyógytesi, úszás, logopédus vagy más), sokszor egy hétig feküdtem kórházban (minden évben egyszer), gimnáziumban is volt délutáni úszásom és gyógytornám, és még több órám is, és mégis MINDEN EGYES kötelezőt elolvastam.
2012. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ja, és ez nem dicsekvés, hogy mekkora arc vagyok, csak szemléltetés, hogy akaraterő kérdése minden.
2012. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!