Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért nem lehet kötelező...

Miért nem lehet kötelező olvasmányyokból felmentést kérni?

Figyelt kérdés
kötelező, irodalom, olvasás, szövegművészség,

2012. aug. 23. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Akkor már rögtön az egész sikola alól, nem? Hozzátartozik az általános műveltséghez, és mellesleg semmi bajod nem lesz tőle, ha elolvasod őket és addig sem a neten kockulsz.
2012. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Milyen okból kéne felmenteni? Látássérült vagy? Vagy szellemi fogyatékos? Ha nem, akkor miért okoz olyan nagy problémát néhány könyv elolvasása?
2012. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Későn jövök mindig haza a gerinc segítő úszásról és nem tudtam mátr olvasni sem este.-
2012. aug. 23. 11:46
 4/14 A kérdező kommentje:
Azaz fáradt voltam én.-
2012. aug. 23. 11:47
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
És egész nyáron, minden nap, egész nap az úszáson vagy?
2012. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Sajnálom, hogy egészségügyi problémáid vannak, de a kötelező olvasmányok listájának bárhol utána tudsz nézni, meg tudod kérdezni a tanáraidat és ezeket (mint ahogyan nagyon sokan teszik) tavaszi, őszi, téli és nyári szünetekben is el lehet olvasni.
2012. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Tudod, föltalálták a "Kötelezők röviden" típusú könyveket is. Legalább azokat elolvashatnád.
2012. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
lehet felmentést kérni belőlük de csak akkor ha diszlexiás vagy.. amúgy nem igaz hogy naponta 5 oldalt nem lehet elolvasni akármilyen fáradt vagy...
2012. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Én is jártam egészségügyi úszáson,mégis eltudtam olvasni a kötelező könyveket. Olvastam kocsiban, buszon,villamoson,metrón, sőt még wc-és közben is olvastam.

Te csak kifogásokat keresel. Simán ki tudtad volna olvasni az összes könyvet egy nyár alatt. Tévézés és gyakori kérdések helyett is lehet olvasni.

2012. aug. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%

diszlexiás vagyik,és nem jár akkor sem a felmentés.. Attól hogy diszlexiás vagyok,még olvasni tudok. Inkább az írásban akadnak problémák,de az is kiküszöbölhető.

Kérdező..Te simán csak lusta voltál olvasni.

2012. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!