Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmről van...

A legjobb barátnőmről van szó. Mit tegyek? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Egy koleszban lakunk! Szobatársam és egyben a legjobb barátnőm! És eddig minden sinen ment de most megjelent ez a fiú az életében.. Azóta mind ha kicserélték volna. Én örülnék neki ha boldog lenne azzal a fiúval,de úgysem lesz vele boldog mert az a fiú a fiúja .. hogyismondjam? egy sinter idióta. Minden rosszban benne van és nem veszi komolyan a barátnőm.És emiatt sokszor majdnem mindíg szenved. De próbáltam már neki elmagyarázni a dolgokat, mint hiába. Lenéz minden prédikátornak meg megharagszik.Nagyon szeretem őt hisz a legjobb barátnőm,de ezt már nem bírom tovább .. Eddig kitünő tanuló volt most meg már lóg a suliból is. Szerintetek mit csináljak?
2010. júl. 2. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Tud arról a barátnőd, hogy milyen becstelen a fiú? Ha nem, szerintem feltétlenül mondd meg neki!
2010. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

épp ezaz hogy tud .. mert látja napról napra .. és már elmagyaráztam neki számtalanszor és " prdéikátornak " nevezett! meg hogy nem tehet erről .. meg védi a fiút!

hát hagy védje .. nem izgat de majd ha szakítás lessz akkor hoppon fog maradni mert nem fogok egy zsepkednő lenni ..

2010. júl. 4. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!