Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmről és a...

A legjobb barátnőmről és a nővéremről van szó. ötletek?

Figyelt kérdés

a legjobb barátnőmnek szeretnék venni valamit karácsonyra(18 éves.lány) és a nővéremnek aki 20 éves és szintén lány:) de semmi ötletem nincs:(

segitsetek légysziiii.

és még annyi hogy aszüleimtől valami debreczeni zitás dolgot kértem karácsonyra,de nemtudják hogy pontosabban mi is legyen,van valami ötletetek amit mondhatnék példának.valami kiindulási célnak nekik.mert fogalmuk sincs mi legyen.nagyon szeretem a debreczeni zitát ,és a modelleket,és valamit szeretnék velük kapcsolatban:) köszi

14L


2010. dec. 16. 16:37
 1/4 anonim válasza:

Dvd film, cd, könyv, sminkcucc, ékszer, (bizsu boltban is vannak nagyon szép dolgok), díszpárna, stb.


Debreczeni Zitás? Mármint ő a példaképed, és rá szeretnél hasonlitani? Vagy hogy érted, hogy olyan dolgot kértél?

Mert akkor lehet, ruha, táska, cipő stb.


22L

2010. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi!

hát igen a debreczeni zita a példaképem,meg nagyon szeretem a modelleket,a pápai gyöngyit meg ilyenek,mindig is érdekelnek a róluk szóló hírek,stb. és valami olyan szeretnék ami vele kapcsolatos vagy velük.:)

2010. dec. 16. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Sugarbirdes ruha, ő tervezte! :) Legjobb barátnődnek... hm... asszem a bijou brigitte-ben láttam szerencse-barátság karkötőt, nem az a gagyi fajta, minőségi, de nem is olcsó, olyan 2000-2500 Ft körül van.
2010. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elég szomorú h ennyire nem ismered a nővéred mega legjobb barátnőd h tudd mit minek örülnének... :S
2010. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!