Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőmről van...

A legjobb barátnőmről van szó. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Egyetemisták vagyunk,elég sok problémája van.családdal kapcsolatos gondok,amin nem lehet változtatni,szerelmi bánat,a hatalmas teljesítménykényszer az iskola miatt.heti 1-2 alkalommal tudunk találkozni,mindketten elfoglaltak vagyunk.neki többre volna szüksége,több figyelemre és beszélgetésre. Segítek neki ahol tudok,meghallgatom mindig,ellátom tanácsokkal,de úgy érzem ez nem elég.akármit mondok,semmi nem jó. Látom hogy nem boldog,de ez az állapot már hosszú hónapok óta tart,és már nem tudok újat mondani,úgy érzem belefáradtam,és tanácstalan vagyok.pszichológusnál már járt,és jár is hozzá. Igaz barátai rajtam kívül nincsenek,a családjára lelkileg nem számíthat. Kérlek titeket,adjatok valami tanácsot! Mit tehetnék érte? Tudom,hogy neki kell megoldani a gondjait,de egyedül nem boldogul. A tanácsomat kéri mindig,de aztán vitázik vele,nem fogadja el. Nem megoldásokat várok,mert tudom hogy erre nincs. Inkább ötletekre volna szükségem,hogy mivel tudnék mosolyt csalni az arcára,vagy mi újat tudnék neki mondani. Köszönöm előre is az értelmes hozzászólásokat!
2011. jan. 4. 10:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem részben egy nagy kiruccanás is segítene,ahol SEMMI lelkizés,csakis a jó szórakozás,pl amit szeret csinálni,vagy valami,ahol teljesen elterelődik a figyelme a gondokról,kikapcsolódik.
2011. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!